مزایای ساخت و استفاده از کانکس اداری

کانکس ها به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و نه تنها مدل های کوچک بلکه مدل های بزرگ و حتی چند طبقه نیز ساخته می شود .کانکس بسیار مقاوم می باشد و معمولا از ساندویچ پانل یا pvc ساخته می شوند .
از انواع مدل های کانکس ها می توان به کانکس اداری ، کانکس نگهبانی ، کانکس ویلایی ، کانکس تجاری و … اشاره کرد . در اینجا به اختصار به کاربرد ها و مزایای کانکس اداری می پردازیم .

کانکس اداری
کانکس اداری


کانکس اداری مطابق با نیاز مشتری دارای یک یا چندین اتاق است که برای سازمان ها ، ادارات و یا مشاغلی که نیاز به جابجایی های پیاپی دارند بسیار مناسب می باشد . این کانکس ها عایق صوت و حرارت می باشند و در داخل آن امکان نصب کابل تلفن ، اینترنت و حتی وایرلس وجود دارد .

کانکس اداری
کانکس اداری

کانکس اداری به دلیل قابلیت جابجایی بسیار مناسب برای پروژه هایی می باشد که نیاز به وجود دفتر کار در نزدیک ترین محل به آن است . خرید کانکس اداری به طور قابل توجهی کم هزینه تر ، مقرون به صرفه تر و زمان کوتاه تری نسبت به ساخت دفتر با مصالح دیگر و روش های سنتی می باشد . همچنین بسیار سریع در محل نصب می شوند . کانکس اداری نیازی به گرفتن مجوز برای احداث ندارد و پس از اتمام کار می توان آن را فروخت و یا به جای دیگری منتقل کرد . همچنین می توان پس از اتمام پروژه تا پروژه بعدی کانکس اداری را به انباری و یا خوابگاه تبدیل کرد .

مزایای کانکس اداری :

 صرف هزینه کم
 قابلیت جابجایی آسان
 امکان تعیین تعداد طبقات و اتاق ها
 ساخت و نصب در کوتاه ترین زمان
 بدون احتیاج به پی
 امکان ساخت در کارخانه و فرستادن کانکس آماده به محل مورد نظر
 قابل تجزیه بودن مواد به کار رفته در آن
 امکان تعیین طرح و رنگ
 و …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>