کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل چیست ؟
کانکس ساندویچ پانل از لوازم ساختمان سازی می باشد  که  از مواد بسیار نرم و سبک درست شده است که به راحتی حمل و نقل  می شوند . کانکس ساندویچ پانل از دو لایه تشکیل شده است که در بین لایه های آن یک لایه ی عایق وجود دارد . لایه های عایق به دلیل انعطاف پذیر بودنشان در بین لایه ها به کار گرفته شده است . کشورمان ایران دارای اقلیم ها ی متفاوتی است و باید وسایل ساختمان سازی مناسب با فرهنگ و شرایط آب و هوایی منطقه به کار گرفته شود که ساندویچ پانل های تولیدی شرکت دپوکانتین مناسب با هر منطقه ای تولید و به اجرا گذاشته می شود .

کانکس ساندویچ پانل

همچنین ساندویچ پانل به گونه ای ساخته شده است که در برابر زلزله مقاوم  بوده و چون ایران از کمربندهای فعال زمین لرزه در جهان می باشد به نظر می رسد ساندویچ پانل بیشترین کاربرد را هم اکنون در کشورمان دارد .پلی یورتان موجود در ساختار ساندویچ پانل به مقاومت در برابر خوردگی کمک می کند .  ساندویچ پانل هم اکنون جای مصالح سنتی در ساختمان سازی را گرفته است و مناسب ترین گزینه استفاده به جای دیوار های آجری و تیغه های سفالی می باشد . اگر بخواهیم در جاده های بین راهی فوریت های پزشکی و اورژانسی ایجاد کنیم اگر از مصالح سنتی استفاده کنیم زمانبر و هزینه بر بوده هم دوام کمتری دارند به جای استفاده از شیوه های قدیمی از کانکس ساندویچ پانل استفاده می کنیم که اتاقک های از پیش ساخته شده هستند  که به نسبت مصالح ساختمانی در حالت تقریبی 50 درصد وزن کمتری دارند و هم با شرایط آب و هوایی هر منطقه هم خوانی لازم را دارند.

ویژگی های کانکس ساندویچ پانل :

قابلیت حمل و نقل بودن و استفاده ی دوباره در پروزه های دیگر
نصب و اجرای آسان آن ها در مکان مورد نظر(نیاز به نیروی کارگر ندارد )
قابلیت شستشو می باشند و در برابر شرایط اب و هوایی مختلف بادوام هستند و پوسیده و رنگ زده نمی شوند(چون در کاربرد آن از ورق آلوزینگ استفاده شده است )
مقاوم در برابر زلزله ، طوفان ، سرما ، گرما ، رطوبت و…

انواع کانکس ساندویچ پانل :

ساندویچ پانل سقفی
ساندویچ پانل دیواری
ساندویچ پانل سردخانه ای
ساندویچ پانل پلی یورتان
ساندویچ پانل پیچ مخفی
و..

کاربرد کانکس ساندویچ پانل :

در ساختمان ها و درمانگاه های سیار
اتاق های اداری در اداره ها و کارخانه جات و تولیدی ها
سرویس بهداشتی ترمینال ها و جاده ها
دیوار و سقف استخر ها و سالن های ورزشی
ساختمان های  پست نگهبانی و تجاری
سرد خانه ها و صنایع برودتی
ویلاها، هتل ها و منازل اسکان موقت
شرکت کانکس و کانتینر سازی دپو کانتین ارائه دهنده ی بهترین و با کیفیت ترین محصولات در ایران می باشد، برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با
محصولات این مجموعه می توانید با همکاران و متخصین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *