کانکس غذاخوری چیست ؟

از دیگر کاربرد های کانکس ها استفاده از آن برای سالن غذا خوری و رستوران های ثابت و متحرک است . این کاربرد به سبب ویژگی سبکی و قابلیت جابجایی آسان بسیار و همچنین قیمت بسیار پایین آن در مقابل خرید و یا اجاره مغازه می باشد .

کانکس غذاخوری چیست ؟

از این کانکس ها در مکان های مختلف می توان استفاده کرد و قابلیت این را دارد که هم در داخل آن و هم در خارج آن میز و صندلی گذاشته تا افراد بتوانند غذا ی خود را به راحتی میل کنند . از کانکس غذا خوری در مکان های مختلف مانند : مدارس ، دانشگاه ، پروژه های عمرانی ، کارگاه ها ، پارک ها ، کارخانجات و … و مکان هایی که دسترسی به رستوران سخت است استفاده می کنند .

restaurant canex 2
در ساخت کانکس ها به موارد مختلفی باید توجه داشت مثل تعداد افرادی که قرار است در آن باشند ، مکان قرار گیری کانکس ، نوع استفاده ار آن ، امکانات لازم در آن و … . از ساندویچ پانل ها و پانل های پی وی سی برای پوشش داخل و خارج سقف و دیوار کانکس استفاده می شود که لایه ی خارجی باید عاق بندی شده و ضد زنگ باشد . برای پوشش کف نیز می توان از تخته های چند لایه و یا ورق پی وی سی استفاده کرد . برای پنجره کانس غذا خوری می توان از شیشه های ساده ، رفلکس و یا مشجر استفاده کرد .

canex
تاسیسات کانکس را متناسب با نیاز و کارایی آن درست می کنند و امکاناتی از قبیل سیم کشی های برقی و مخابرات ، سرویس بهداشتی ، لوله کشی آب و فاضلاب ، آشپزخانه و … در آن تعبیه می کنند . در کانکس ها می توان از امکانات دیگری نظیر قفسه های فروشگاهی و ویترین ، کپسول آتش نشانی ، سینک ظرفشویی ، یخچال ، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … استفاده کرد .این امکانات در تمام کانکس ها مانند کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، کانکس کارگاهی و …. قابل نصب می باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>