:آدرس

آزادگان، بعد از اتوبان تهران ساوه

:شماره تماس

09123013001 - 09124014001 - 09125015001

:ایمیل

درباره ما

:شما اینجا هستید

درباره گروه صنعتی دپو کانتین

گروه صنعتی دپو کانتین با بیش از 30 سال تجربه و بهره گیری از دانش فنی روز ، با کادری مجرب و کار آزموده و  مجرب ، همراه با تکنولوژی روز دنیا  و استفاده از مواد اولیه مرغوب و پیمانکاران معتبر و با تجربه، تولیدات خود را  با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن ، تولید و به دست مصرف کنندگان می رساند.

گروه صنعتی دپو کانتین با بهره گیری از دانش روز و کادر مجرب خویش توانسته است در زمینه تولید انواع کانکس (مدیریتی، ویلایی، دفتری، کارگری، کمپ اداری، نگهبانی، نمازخانه، مخابراتی، غرفه، کیوسک، ساندویچ پانل، فایبرگلاس،  سرویس بهداشتی، حمام، کانکس های چند طبقه و….  ) و کانتینر  ( 10، 20، 30، 40 فوت ) همراه با نصب تجهیزات، راهی نو را همگام با صنعت و در جهت پیشبرد اهداف مشتریان و جلب نظر ایشان در پیش گرفته است .

0
سال تجربه
0
محصولات
0
مشتریان راضی
0
پروژه های تکمیل شده

گروه صنعتی دپو کانتین علاوه بر تنوع بخشی به محصولات خود تلاش کرده است در زمینه دوام، زیبایی، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و جلوگری از تبادل حرارتی و امکانات  جابجایی سریع و آسان در هر زمان و هر مکان  پیشتاز باشد .

گروه صنعتی دپو کانتین با سابقه طولانی خود در تولید انواع کانکس و کانتینر همواره پشتیبان عمران و آبادانی ایران عزیزمان بوده و همراه همیشگی شما در تمامی پروژه ها می باشد .

خدمات

خبرنامه

طراحی و بهینه سازی سایت توسط اینتن@