قیمت کانکس ویلایی 40 متری دست دوم

زمان مطالعه: 3 دقیقه
1/5 - (1 امتیاز)

خیلی از مواقع پیش می‌آید که شما به مکانی نیاز دارید ولی قادر نیستید که بودجه‌ی زیادی را برای آن اختصاص دهید و حتی دوست دارید در آینده آن را منتقل کنید. اگر که به فکر خرید کانکس، کانکس ویلایی و انواع آن هستید بهتر است در باره این محصولات اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. ما در این مطلب تلاش می‌کنیم تمام مورد مورد نیاز را توضیح دهیم و به سوالات شما پاسخ دهیم. همچنین برای اطلاع از کانکس ویلایی، قیمت کانکس ویلایی، قیمت کانتینر و قیمت کانکس می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید.

مفهوم کلمه کانکس چیست؟

کانکس در اصلی یک تعریف کلی از پناهگاهی قابل حمل است که پیش ساز است، همچنین این واژه در زبان انگیلسی به شکل Conex نوشته می‌شود. کاربرد‌های کانکس بسیار متفاوت هستند که بیشتر مواقع برای سکونت سریع و بدون دردسر ایجاد شده است، اما برای کاربری‌هایی مثل فروشگاه‌ها یا ارائه‌ی خدمات مختلف نیز استفاده می‌شود. یکی از کاربرد‌های کانکس که برای مواقع ضروری استفاده می‌شود اسکان سریع برای آسیب دیدگاه زلزله و وقایع طبیعی است. موردی که در زلزله سال 1396 کرمانشاه توانست زندگی خیلی از افراد را از سختی در بیاورد. اگر که به خرید کانکس علاقه‌مند هستید می‌توانید با ورود به سایت و ارتباط با پشتیبانی جویای قیمت کانکس، قیمت کانکس ویلایی، کانکس ویلایی و قیمت کانتینر شوید.

فواید اصلی کانکس

سازه‌های کانکس و البته کانتینر دارای مزایا، کاربرد و فواید زیادی دارند که در بخش زیر به توضیح تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم.

• دوام، زیبایی و استحکام بسیار بالاتر نسبت به سازه های موقتی که بعضا در پروژه ها با مصالح نامرغوب برای دفاتر کار ساخته می شوند
• قابلیت جابجایی و حمل از محلی به محل دیگر
• سبک بودن سازه که باعث مقاومت آن در برابر زلزله می گردد.
• ساخت سریع به دلیل استفاده از مصالح پیش ساخته
• قابلیت ایجاد انواع کاربری ها با کانکس
• قابلیت تغییر کاربری و یا افزایش مساحت و یا ارتقاع سازه
• در دسترس بودن لوازم و قطعات مورد نیاز برای بازسازی
• استفاده از عایق های حرارتی در جداره ها که باعث کاهش اتلاف انرژی می گردد.

انواع اشکال و ساختار کانکس

کانکس‌ها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای کاربری بخصوصی ساخته شده‌اند، در ادامه به بررسی تعدادی از مهمترین و پرکاربرد ترین انواع کانکس پرداخته و توضیحات مختصری درباره هرکدام ارائه خواهیم کرد.

کانکس کارگاهی

این نوع از کانکس استفاده‌ی زیادی برای اسکان نیرو ها در کارگاه های ساختمانی و همچنین دفاتر اداری برای مهندسین پروژه دارند که نیازمند مکانی هستند که با هزینه کم و سرعت زیاد ساخته شود. از این رو استفاده از کانکس کارگاهی بهترین گزینه برای این نیاز بشمار می رود و انواع معمولا با ابعاد و اندازه های متفاوتی در هر کارگاه می توان آن ها را یافت.

کانکس ویلایی

بسته به ابعاد امکانات داخلی آن متغییر بوده و بیشتر در مناطقی مانند لواسانات و شهر های خوش آب و هوا از آن‌ها استفاده می‌کنند. استفاده به عنوان خانه پیش ساخته از این سازه ها باعث بوجود آمدن محصولی بنام کانکس ویلایی گردید که این سازه به مانند یک خانه مجهز دارای اتاق های متعدد و سرویس بهداشتی است.

کانکس سرایداری

در بسیاری از مجتمع های آپارتمانی بخصوص اداری و گاها مسکونی با تعداد واحد های زیاد نیاز به یک سرایدار یا نگهبان دارند که بصورت دائمی در آنجا مستقر باشد از این رو برای سکونت و استقرار نگهبان و خانواده اش اقدام به تهیه یک کانکس سرایداری می کنند که معمولا در حیاط یا پارکینگ مجتمع قرار می گیرد.

کانکس فروشگاهی

معمولا در تقاطع های پر رفت و آمد برای فروش محصولات مختلف فرهنگی و روزنامه های مطبوعاتی از کانکس فروشگاهی استفاده می شود. این نوع معمولا ابعاد کوچکی داشته که دارای کرکره های برقی و نورپردازی برای روشنایی در هنگام شب است.

کانکس خدمات شهری

این نوع از سازه‌ها وظیفه ارائه خدمات مختلف اجتماعی را در داخل فضای شهری دارند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها ایستگاه های دوچرخه، کیوسک های دستگاه خودپرداز بانکی، اهدای خون، ارائه مشاوره های پزشکی و عرضه محصولات فرهنگی است.

اگر که به خرید کانکس علاقه‌مند هستید می‌توانید با ورود به سایت و ارتباط با پشتیبانی جویای قیمت کانکس، قیمت کانکس ویلایی، کانکس ویلایی و قیمت کانتینر شوید.

کانتینر چیست؟

کانتینر فضایی مستحکم و امن است که با استفاده از اسکلت و انواع سازه‌های فلزی بر اساس استاندارد‌های جهانی در اندازه‌های مختلفی توسعه داده می‌شود. استفاده‌ی اصلی کانتینر برای بارگیری اجناس و انتقال و ارسال کالا‌های مختلفی به صورت بین المللی و بین کشوری است. بیشترین استفاده حمل و نقلی کانتینر را می‌توان برای حمل و نقل های دریایی و کشتیرانی دانست.
امیدواریم که در این مطلب تمام نکات مورد نیاز شما برای انتخاب بهترین کانکس را گفته باشیم. اگر که به خرید کانکس باکیفیت، پردوام و مستحکم علاقه‌مند هستید می‌توانید با ورود به سایت و از صفحه تماس باما با پشتیبانی جویای قیمت کانکس، قیمت کانکس ویلایی، کانکس ویلایی و قیمت کانتینر شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *