کانکس ویلایی ، ویلایی در دسترس

انواع ورق کانکس
زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

امروزه ازجمله تفریحات هر شخصی سفر به شهرهای دیگر و گذراندن اوقات خوش در مکان دلخواه است. اما محل اقامت شما، مسئله ی اصلی در سفر است. در این زمینه چه بهتر اگر مکانی مشخص برای مستقر شدن در نظر داشته باشید. کانکس ویلایی از جمله مواردی است که برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

کانکس ویلایی شامل تمام امکانات یک سوییت شیک و کوچک است. از جمله این امکانات می توان به یک سالن، اتاق خواب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی با قیمتی مناسب اشاره کرد.

در زیر به طور کامل به بررسی و توضیح کانکس ویلایی خواهیم پرداخت.

تعریفی از کانکس ویلایی

کانکس ویلایی به یک بنای مسکونی گفته می شود که مشابه به یک خانه طراحی شده است. اما چیزی که آن را از خانه های معمولی متمایز می سازد، نوع مصالح به کار رفته در آن است. به سبب همین امر، مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. از جمله مزایای کانکس های ویلایی می توان به مقاوم بودن در برابر حوادث طبیعی اعم از زلزله در عین داشتن ویژگی قابل حمل بودن آن اشاره کرد. این نکته بسیار قابل اهمیت است که سرعت ساخت یک کانکس ویلایی به نسبت سرعت ساخت یک بنای خانه ی سنتی، بسیار بالاتر خواهد بود. به دلیل داشتن مزایای بالا به نسبت ویلاهای ساخته شده با استفاده از مصالح ساختمانی چون آجر و سیمان، استقبال از این بنای پیش ساخته روز به روز در حال افزایش است.

کانکس ویلایی در چه ابعادی قابل ارائه است؟

همواره می توان این مسئله را یادآور شد که کانکس های ویلایی در ابعاد گوناگونی ساخته و ارائه می شوند اما مسئله ی قابل اهمیت رعایت استاندارد های طراحی و ساخت در ابعاد متفاوت است و محدودیتی در جهت ساخت سازه ها در ابعاد بالا وجود ندارد.

مسئله بعدی مربوط به حمل کانکس ویلایی است. اجرای این کانکس ها اگر در ابعاد بزرگ طراحی شده باشند به این صورت است که سازه را به صورت تکه تکه طراحی می کنند و آنها را در محل به یکدیگر الصاق می دهند و در واقع ساخت کامل آن در نهایت در محل صورت می گیرد. این خاصیت امکان ساخت سازه ها را در ابعاد بزرگ فراهم می کند و دیگر نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت.

داخل کانکس ویلایی

همواره محیط داخلی کانکس ویلایی برای مشتریان مسئله ای قابل توجه است. فضای داخل کانکس ویلایی غالبا به این صورت است که در قسمت ورودی اصلی، درب ورودی قرار گرفته است که بهتر است از درب ضدسرقت استفاده شود. معمولا در قسمت بیرونی همراه با یک بیرون رفتگی همراه است.
با ورود به فضای داخلی، قسمت حال و پذیرایی تعبیه شده است و اصلی ترین فضای کانکس است. در انتها اتاق تعبیه شده و سرویس بهداشتی نیز درنظر گرفته شده است.

مزایای کانکس ویلایی نسبت به خانه سنتی

 1. سرعت بالای ساخت
 2. قابلیت جابه جایی
 3. مقاوم در برابر زلزله و حوادث طبیعی
 4. صرفه جویی در زمان
 5. قابلیت بازگشت سرمایه به دلیل اجرای سریع
 6. عایق بندی کانکس و بهینه سازی انرژی
 7. عدم وجود محدودیت در ساخت کانکس ها در فصول مختلف:

این مزیت را می توان به این صورت توضیح داد که در بناهای سنتی در فصول سرما نمی توان از مصالح ساختمانی استفاده کرد زیرا سرما سبب یخ زدن مصالحی چون ملات می شود.

 1. کاهش هزینه های ساخت و ساز:

 برای ساخت سازه های پیش ساخته، نیازی به پرداخت هزینه های جانبی مانند هزینه اسکان پرسنل و تجهیزات کارگاه وجود ندارد.

روش های ساخت کانکس ویلایی

همواره می توان خاطر نشان کرد که دو روش برای ساخت کانکس های ویلایی وجود دارد:

 1. اجرا در محل
 2. اجرا در کارخانه

اجرا در محل از جمله مزایایی است که برای سازه های ابعاد بزرگ و یا شرایط خاص اعمال می شود. برای مکان هایی همچون باغ هایی با درختان تنومند که امکان حرکت دادن سازه از میان درختان وجود ندارد در این صورت قطعات را به محل منتقل کرده و در آنجا کانکس ها ساخته می شوند.

اما در روش دوم، کانکس ها به طور کامل در کارخانه طراحی و تولید می شوند و سپس به مکان مورد نظر مشتری انتقال داده می شوند. این روش، هزینه ها و سرعت را نسبت به روش قبل بهبود می بخشد.

خرید کانکس ویلایی

در زیر به روند خرید کانکس ویلایی می پردازیم که سبب سهولت خرید شما خواهد شد.

 1. برخورداری از مشاوره مشاوران شرکت تولیدی برای ساخت کانکس متناسب با مکان شما
 2. مشاهده محصولات از نزدیک و بررسی نمونه های متفاوت با مراجعه به نمایشگاه هایی که برگزار می شوند.
 3. از مهندسین شرکت تولید کننده درخواست کنید تا زمین ملک شما را کارشناسی کنند.

  برای مشتریانی که ملک آنها در شهرهایی به دور از محل شرکت تولید کننده قرار داشته باشد، پس از دریافت مشاوره تلفنی می بایست مهندسینی به جهت کارشناسی ملک شما فرستاده شود که هزینه به همراه خواهد داشت.  

این مرحله برای پروژه قابل اهمیت بوده و بدون آن، تمامی مراحل با مشکل مواجه خواهد شد.

 1. طراحی پلان های مربوطه
 2. ساخت سازه
 3. حمل به محل نصب

با انجام روند گفته شده در بالا می توانید به سهولت، به کانکس دلخواه خود همراه با بودجه ی موجود، دست یابید و از خرید خود رضایت کامل را به دست آورید.

قیمت کانکس ویلایی

همواره قیمت کانکس ویلایی مسئله مهمی برای مشتریان بوده و هست. در جهت همین امر می توان گفت که قیمت کانکس ویلایی را با توجه به پلان ها و نقشه های مهندسی شده، امکانات مدنظر مشتریان، متراژ، نحوه ساخت سازه و موارد مشابه می توان محاسبه کرد. برای همین امر دریافت مشاوره و مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی بهترین گزینه ها هستند.

با مراجعه به شرکت تولید کننده و ارائه اطلاعات کامل در رابطه با ملک خود و خواسته های خود، می توانید مشاوره ای کامل در جهت بهترین راهکارها و سازه های مناسب خود را دریافت کنید.

به همین ترتیب می توانید پس از مشاوره، پیش فاکتوری با در نظر گرفتن تمامی جزئیات همچون مواد و مصالح مصرفی، زمان تحویل، شرایط مربوطه به ساخت را  به جهت اعلام قیمت کانکس ویلایی خود دریافت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *