دپوکو دپو کانتین

چرا نمایشگاه حمل و نقل…؟

امروزه با توجه به مزایایی که کانتینر در بارگیری راحت و استفاده‌ی بهینه از فضای تعبیه شده برای دست‌اندرکاران این عرصه محیا نموده، علاوه بر برآورده کردن نیازهای صاحبان کسب و کارهای مرتبط، شاهد تحولی عمیق و انقلابی نوین در صنعت حمل و نقل و باربری هستیم.

اگرچه در طی سال‌ها کانتینرها ابعاد کاربردی گسترده‌تری همچون تغییر کاربری و استفاده به عنوان انبار پیدا کرده‌اند؛ اما یک چیز تغییر نکرده و آن هم این است که کانتینر اساساً برای حمل و نقل کالا استفاده می‌شود. همچنین باید تاکید کنیم که یکی از ارکان اصلی مراکز ساخت و خرید و فروش سازه‌های پیش‌ساخته، حمل و نقل بهینه و استفاده‌ی مناسب از ابزارآلات و ماشین‌آلات مربوط به حمل و نقل است.

بنابراین و با توجه به اهمیت حضور فعالان حوزه‌های حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته و همین‌طور نقش کاربردی کانتینرها در حمل و نقل، مجموعه صنعتی دپو کانتین در نظر دارد تا با حضور در این نمایشگاه و هم‌صحبتی، پایه‌ی همکاری‌های مستمر با فعالان این حوزه را استوارتر از قبل سازد.

مجموعه صنعتی دپو کانتین حدود 30 سال است که در زمینه‌ی خرید و فروش انواع کانتینر، ساخت خانه‌ها و سازه‌های پیش‌ساخته و تغییر کاربری کانتینرها فعالیت دارد. دپو کانتین با در اختیار داشتن بزرگترین دپوی کانتینری مرکز کشور و با سابقه‌ای درخشان در جلب رضایت همکاران عزیز، سعی بر این داشته که همواره از بهترین راهکارها و روش‌های نوین علمی حتی برای کوچکترین بخش‌های کارهای تولیدی و بازرگانی خود استفاده نماید.


برای تماس با ما اینجا کلیک کنید

معرفی و تاریخچه‌ای مختصر از نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

تحقق اهداف سند چشم‌انداز بیست ساله و دستیابی به جایگاه اول اقتصادی در منطقه، مستلزم بهره‌گیری مطلوب و کار آمد از توان و ظرفیت‌های بالقوه بخش‌های صنعتی تجاری مختلف در کشور، خصوصاً حمل و نقل است که برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی یکی از ارکان توسعه تجارت داخلی و بین‌المللی، از جایگاه ویژه‌ای در برنامه‌ریزی‌های توسعه‌ای کشور برخوردار است.

این نمایشگاه شامل بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط با حمل و نقل، زمینی (راه آهن و جاده‌ای)، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی و عملیات حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته است.


در همین راستا و به منظور توسعه‌ی صنعت حمل و نقل کشور، ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته َ Iran Trans Expo 2022 با حمایت وزارت راه و شهرسازی و همکاری وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط به مناسبت هفته حمل و نقل از تاریخ 27 الی 29 آذر ماه سال جاری در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی تهران با هدف معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت حمل و نقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل کشور، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با فن‌آوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت حمل و نقل با حضور شرکت‌ها و موسسات بین‌المللی و همچنین هیئت‌های بازرگانی-تجاری بین‌المللی برگزار می‌گردد.

با ما در تماس باشید

آدرس شعبه‌ی مرکزی: تهران، شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، 2 کیلومتر پس از خروجی تهران ساوه، نبش کنارگذر

تلفن تماس: 02155264060 – 90002040

تلفن همراه: 09127017001 – 09126016001 – 09125015001 – 09124014001 – 09123013001