خدمات، دپوکانتین

از بهترین و با کیفیت ترین خدمات ما بهره مند شوید.

خرید و فروش

قیمت کانکس و کانتینرهای دپو کانتین با توجه به ابعاد و متریال و موادی که در ساخت آن بکار می رود متفاوت میباشد. شرکت دپو کانتین کانکس های خود را با کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر به شما مشتریان گرامی ارائه میدهد.

ادامه مطلب
کانکس ساندویچ پانل دست دوم

کانتینر و کانکس نو

شرکت دپو کانتین و کادر مجرب آن با سالها تجربه طولانی در عرصه ارائه انواع کانکس و کانتینر و سازه های پیش ساخته افتخار می کند بتواند به شما کمک کند در زمینه فروش کانکس و کانتینر ، کانکس و کانتینر های مورد نظر و مناسب خود را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب

کانتینر و کانکس دست دوم

 دلایل استفاده از کانتینر و کانکس پرشمار است ولی از میان آن ها می توان به کاهش بسیار زیاد هزینه ها، استحکام بسیار خوب، رفع نیاز به شکلی مناسب، راحتی در تولید و خرید و استفاده، قابلیت جابجایی، قابل استفاده برای همه نوع شغل و نیاز و .. اشاره کرد.

ادامه مطلب

تغییر کاربری کانتینر

کانتینرهای تغییر کاربری شده علاوه براینکه باعث کاهش و صرفه جویی در هزینه های برآورد شده شرکت های حمل و نقلی کوچک می شوند ،بخاطر انعطاف پذیری بالای این محصولات، یک انتخاب مناسب و بهینه  نیز برای مشاغل کاربردی و نوبنیاد هستند.

ادامه مطلب

ساخت کمپ های پروژه ای

با توجه به نیاز مشتری به بخشهای مختلف، مهندسین دپو کانتین اقدام به طراحی نقشه و محاسبات مورد نیاز می کنند. لازم به ذکر است که کمپ های پیش ساخته می توانند با کاربریهای مستقل از هم طراحی و ساخته شوند و سپس در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

ادامه مطلب
طراحی و تولید سازه های پیش ساخته

خانه های پیش ساخته

خانه های پیش ساخته نسل جدیدی از سازه‌های ساختمانی محسوب می‌شوند که در کارخانه یا کارگاه ها ساخت شده و سپس برای نصب به محل اجرا منتقل می شوند.این سازه ها قیمت به صرفه تری نسبت به باقی روش های ساخت دارند.

ادامه مطلب

کانتینر یا بنا بر تعریف ذکر شده در ویکی پدیا ،مجموعه فضایی مستحکم و امن ،با اسکلت فلزی در اندازه های استاندارد جهانی است که برای بارگیری اجناس و کالاهای متنوع و انتقال این محصولات به اقصی نقاط دنیا مورد بهره برداری قرار می گیرد.در پی پیشرفتهای علم و تکنولوژی،اهداف و کاربردهای آن نیز تغییرات قابل ملاحظه ای داشته و امروزه شاهد مفهوم گسترده و کاربردی تری از کانیترها هستیم.بنابراین به نسبت این تغییرات ،جایگاه و موارد کاربردش تحت شعاع قرار گرفته و در حمل و نقل های دریایی و کشتیرانی بیشتر استفاده می شود.

  • از استحکام کافی و امنیت لازم برخوردار باشد
  • به گونه ای طراحی شود که برای بارگیری و تخلیه مناسب و سریع باشد.
  • متناسب با جایگاه مورد استفاده طراحی و پیاده سازی شود.
  • هماهنگی قابل قبولی بین گنجایش کانتینر و کالاهای ارسالی وجود داشته باشد.
  • کانتینر 20 فوت

  • کانتینر 40 فوت

  • کانتینر سر باز

  • کانتینر تانکری…