فروش ویژه کانتینر یخچالی

فروش ویژه کانتینر یخچالی
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (4 امتیاز)

اگر به دنبال خرید کانتینر و کانکس هستید و اطلاعات چندانی در این زمینه ندارید، پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره‌ی رایگان شرکت دپو کانتین در زمینه انواع کانتینر‌ و کانکس استفاده نمایید. فروش ویژه کانتینر یخچالی در دپو کانتین در حال انجام است؛ قیمت کانتینر یخچالی ارائه شده توسط شرکت دپوکانتین، بهترین قیمت ممکن در بازارست و می‌توانید این موضوع را با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه شوید.

 

فروش ویژه کانتینر یخچالی | قیمت کانتینر یخچالی

برای خرید کانتینر یخچالی باید به نکات مختلفی توجه شود؛ از توجه به بدنه‌ی کانتینر و طول عمر آن گرفته تا سیستم سرمایشی آن که اگر در صورت ایراد در هر یک از این موارد، فرایند انتقال مواد غذایی و جلوگیری از فساد آن‌ها دچار مشکل شود. برای مشاوره با شماره تلفن 90002040 و تلفن مستقیم مدیریت فروش 09125015001 تماس بگیرید.

 

کانتینر یخچالی چیست؟

همه می‌دانیم با استفاده از کانتینرها، صادرات و حمل و نقل کالا و محصولات بسیار راحت‌تر شده است (می‌توانید تاریخچه‌ی کانتینرها را در این مقاله بخوانید). در این میان بخش قابل توجهی از محصولات که نیاز به حمل و نقل بین شهری و حتی بین المللی دارند، مواد فاسد شدنی مثل مواد غذایی، مرغ و گوشت، میوه، مواد دارویی، سبزیجات و… هستند که باید حتما در یخچال و در دمای مشخصی نگهداری شوند. این موضوع باعث می شود به راحتی نتوان چنین موادی را جابجا کرد؛ تا با ساخت کانتینرهای یخچالی راه‌حل مناسبی برای این امر ارائه شد.

 

 

پیش از این درباره‌ی کانتینر و تاثیر بسیار زیادی که بر روی حمل و نقل داشته صحبت کرده‌ایم و می‌دانیم که کانتینر 20 فوت و کانتینر 40 فوت دو نوعی هستند که بین تمام شرکت‌ها و سازمان‌های تجاری به عنوان ابعاد استاندارد شناخته شده‌ست، ساخته می‌شود.

کانتینر یخچالی هم دقیقا با همان ابعاد کانتینر استانداردست و تنها تفاوت آن با کانتینر‌های دیگر، در این‌ست که محفظه‌ای یخچالی در آن قرار داده می‌شود تا به این صورت، برای انتقال مواد غذایی فاسد شدنی مناسب باشد. به این طریق به راحتی می‌توان مواد غذایی را حتی در راه‌های بسیار طولانی منتقل کرد؛ بدون اینکه نگران از دست رفتن آن‌ها باشیم. کانتینر یخچالی یا کانتینر سردخانه ای شامل 3 بخش زیر است:

  • یک محفظه ایزوله شده (عایق‌بندی شده)
  • یک سیستم خنک کننده
  • سیستم تهویه و چرخش هوا در محفظه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *