سوالات متداول

در صورت نیاز به مشاوره و استعلام قیمت می توانید با دفتر فروش 90002040 و یا تلفن مستقیم مدیریت فروش 09125015001 تماس بگیرید.

شرکت صنعتی دپوکانتین بیش از 30 سال است که در زمینه خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر و ساخت انواع سازه های کانکسی، تغییر کاربری کانتینر و همچنین ساخت کمپ های پروژه ای فعالیت مستمر دارد.

کانتینرها در انواع استاندارد 20 فوت و 40 فوت (DC) و همچنین در ابعاد ارتفاع بلند (HC / HQ) برای فروش موجود هستند. انواع نامتعارفی همچون 10 فوت، 30 فوت و 45 فوت نیز در انبار دپو کانتین برای خریداران در دسترس قرار دارند. برای اطلاع از موجودی و لیست قیمت با مدیریت فروش ما تماس بگیرید. 09125015001

خرید و فروش کانتینر در این شرکت به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد و ما بیش از سی سال است که در این کار تجربه داریم و در تمام این سالها بهترین کیفیت در کنار نازل ترین قیمت را حفظ کرده ایم. پس از مشاوره با کارشناسان ما، در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید و از کانتینرها بازدید کنید.

ابتدا باید کاربری، محیطی که می خواهید کانکس و کانتینر ویلایی در آن باشد، بودجه  و ابعاد مورد نظر خود را بدانید و علاوه بر امکانات درج شده در تمامی محصولات سازه کانکس ویلایی، در صورتی که خدمات جانبی مضاعفی مثل اتاق نشیمن یا فضای ورزشی در اندازه دلخواه بخواهید نیز قابل بررسی و اجراست.

بله؛ شرکت این امکان را برای عزیزانی که در مناطق کوهستانی ساکن هستند و نیاز به استفاده از محصول سازه کانکس ویلایی با توجه به اقلیم محل زندگی خود دارند، فراهم کرده و می توانند محصول درخواستی‌شان را در محل موردنظر پیاده سازی و اجرا کنند یا به صورت قطعات جدا از هم در کارخانه ساخته شود و در محل نصب و راه اندازی صورت گیرد.

کمپ های پروژه ای کانکسی و کمپ های کانکس پیش ساخته عموما با استفاده از ساندویچ پانل ها ساخته می شوند تا عایق مناسبی در برابر عوامل محیطی مختلف باشند. با توجه به کاربری، ابعاد و اندازه و همچنین اتاق ها و دیگر امکانات و تجهیزات، قیمت ساخت این کمپ‌ها متفاوت هستند. برای جزییات بیشتر با مدیریت مجموعه تماس بگیرید. 09123013001