کانکس انباری

کانتینر انباری باران کانتینری
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۶ تیر ۱۴۰۲

کانکس انباری را می توان از جمله پرکاربرد ترین کانکس ها دانست. کانکس های انباری در انواع مختلفی عرضه شده اند. لازم به ذکر است که می توانید کانکس های انباری را به صورت کانکس پیش ساخته و همچنین کانکس سفارشی خریداری نمایید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

 

کانکس های انباری را می توان یکی دیگر از کانکس هایی دانست که توانسته است نظر بسیاری را به خود جلب نمایند. در نظر داشته باشید که کانکس انباری در مصارف گوناگونی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. کانکس های انباری همانطور که از نام آنها پیداست برای انبار کردن اقلام و وسایل مورد استفاده قرار می گیرند که می توانید از آنها در اماکن مختلف استفاده نمایید. کانکس های انباری به دو صورت پیش ساخته و همچنین سفارشی وجود دارند که می توانید متناسب با نیاز و خواسته خود اقدام به خرید و یا سفارش محصول نمایید.

البته نوع دیگری نیز از کانکس ها وجود دارد که از آنها با نام کانتینر یاد می شود. کانتینر ها می توانند مانند یک کانکس انباری ایفای نقش نمایند. همچنین این نوع کانتینرها از لحاظ امنیتی نیز می توانند انتخابی مناسب باشند. در نظر داشته باشید که مهمترین مولفه در کانکس های انباری کیفیت ساخت آن است. چرا که نباید هیچگونه مایعات و یا گرد و خاکی به آن وارد شود. از جمله ویژگی های کانکس های انباری می توان به ضد زنگ بودن آن اشاره نمود که طول عمر استفاده مفید از آن را افزایش می دهد.

 

ساخت کانکس انباری برای واحد مسکونی

یکی از مدل های کانکس انباری را می توان برای مصارف مسکونی مورد استفاده قرار داد. معمولا آپارتمان ها خواهان کانکس های انباری خواهند بود. چرا که معمولا بسیاری از آپارتمان ها انباری کافی برای تمامی طبقات ندارند و یا اندازه آنها جوابگو ناست. در این صورت کانکس های انباری می توانند بهترین انتخاب برای شرایط اینچنینی باشند. چرا که کانکس های انباری در ابعاد مختلفی ارائه شده و می توانید نوع مورد نظر را در ابعاد مختلف خریداری نمایید.

در نظر داشته باشید که کانکس های انباری را می توانید در پارکینگ و یا پشت بام منزل خود قرار دهید. البته قبل از خرید باید مشخص نمایید که کانکس در چه بخشی از منزل قرار خواهد گرفت. تا کانکس را دقیقا با شرایطی خریداری نمایید که مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال: کانکس هایی که برای پشت بام طراحی شده اند باید دارای سایه بان باشند که هم بر روی آن باران نبارد و هم نور مستقیم خورشید عمر آن را کاهش ندهد. همچنین کانکس های انباری باید به گونه ای ساخته شوند که توانایی تحمل وزن را داشته باشند. همچنین بتوانند در برابر وزش باد مقاومت کنند.

 

 

کانکس انباری ساده

کانکس های انباری ساده را می توان یکی از بهترین نوع کانکس ها دانست که این کانکس کاملا ساده است و تنها دارای شاسی و دیواره های جانبی است. هیچگونه طبقه و یا ساخت اضافی در آن مشاهده نمی شود که معمولا در واحدهای مسکونی از این نوع کانکس ها استفاده می شود. ابعاد پیش فرض کانکس ساده انباری 5/1 در 2 متر است اما می توانید متناسب با نیاز خود آن را تغییر دهید. تنها به وسیله یک درب به کانکس انباری ساده دسترسی خواهید داشت که سیستم برق کشی نیز دارد و می توانید تنها با اتصال سیم برق به کانکس چراغ آن را روشن نمایید. البته می توانید در هنگام خرید طبقاتی نیز برای کانکس در نظر بگیرید که برای این امر باید به صورت سفارشی اقدام به خرید کانکس انباری نمایید.

 

قیمت کانکس انباری

کانکس انباری را می توان از جمله اقلامی دانست که هزینه بالایی برای ساخت آن مورد نیاز نخواهد بود. قیمت کانکس انباری در مقایسه با سازه انباری بسیار ارزان تر خواهد بود. همچنین کارایی آن نیز به مراتب بالاتر از یک سازه است و طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت. قیمت کانکس های انباری بر حسب متر مربع محاسبه می شود و قیمت کانکس های انباری متناسب با نوع آنها متغیر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت دقیق کانکس های انباری می توانید به وب سایت فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایید.

قیمت کانکس ها روز به روز در حال تغییر است به همین دلیل بهتر است در موعد مقرر به وب سایت شرکت مورد نظر مراجعه نمایید و اقدام به خرید محصول کنید. کانکس های انباری دست دوم قیمتی به مراتب پایین تر خواهند داشت که می توانید از طریق خرید کانکس دست دوم تفاوت شایانی در قیمت کانکس ملاحظه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *