کانتینر تغییر کاربری

کانتینر تغییر کاربری داده شده
زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.9/5 - (11 امتیاز)

کانتینر یک سازه فلزی در ابعاد استاندارد و مشخص است که در جهت انتقال محصولات از مکانی به مکان دیگر،اخیرا بیش از پیش مورد استفاده و توجه قرار گرفته است.با توجه به مزایایی که این وسیله در بارگیری راحت و استفاده بهینه از فضای تعبیه شده برای دست اندرکاران این عرصه محیا نموده ،علاوه بر برآورده کردن نیازهای صاحبان کسب و کارهای مرتبط،باعث تحولی عمیق و انقلابی نوین در صنعت حمل و نقل و باربری گردیده است.در پی پیشرفت تکنولوژی و همگامی انسان و دانش ،طراحی کانتینرها نیز به سمت بحث کاربرپسندی و مطابق با استاندادهای روز دنیا سوق داده شده است.

 

کانتینر تغییر کاربری داده شده چیست؟

کانتینرها مانند هر محصول دیگری طول و دامنه عمر مشخصی برایشان مشخص شده است که البته قابل ذکر هست به عواملی چند،مثل جنس آلیاژ بکاررفته در ساخت سازه،محل ومکان مورد استفاده ،شرایط جوی حاکم بر آن مکان(درحمل و نقل دریایی بنا بر شرایط محیطی باید برای جنس فلز کانتینرها از موادی بکار رود که مقاوم در برابر آب و اصطلاحا عایق ضد آب داشته باشند.)بستگی دارند.

حال با عنایت به تمامی موارد گفته شده،بعد از مدت زمان مشخصی که از کارایی این محصولات در شرکتهای حمل و نقلی میگذرد،بنابر سیاست کاری آن شرکت،بعضی از کانتینرهایی که قابلیت استفاده در مکان دیگری را دارند ،به مزایده گذاشته می شوند تا با تغییر کاربری بتوانند در قسمتی متفاوت جایگزین و استفاده شوند.

کانتینرهای تغییر کاربری شده علاوه براینکه باعث کاهش و صرفه جویی در هزینه های برآورد شده شرکت های حمل و نقلی کوچک می شوند ،بخاطر انعطاف پذیری بالای این محصولات، یک انتخاب مناسب و بهینه  نیز برای مشاغل کاربردی و نوبنیاد هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و کاملتر در مورد کانتینر و کانکس، خرید کانتینر و کانکس، انواع کانتینر و کانکس، مثل کانکس ویلایی و آگاهی از شرایط خرید و قیمت انواع محصولات مرتبط، از جمله قیمت کانکس ویلایی و کانتینر و… می توانید با کارشناسان بخش مریوطه تماس حاصل فرموده و ضمن برخورداری از مشاوره رایگان ،به انتخاب دلخواهتان برسید.

در انتها خاطرنشان مینماییم برای طی کردن مراحل فوق الذکر، از مقالات و مطالب مفیدی که برای کاربران محترم در نظر گرفتیم بازدید و مطالعه فرمائید.

 

یونیت های سکوی نفتی

یونیت های آزمایشگاهی

یونیت

یونیت H2S

یونیت کانتینر کانکسی

یونیت سایلنت ژنراتور

یونیت شیلتر نظامی

یونیت اسکان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *