کانکس مسکونی و ویژگی های آن

زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کانکس مسکونی یکی از پرتقاضاترین انواع سازه های امروزی بوده و در امکانات و قابلیت های مختلفی تولید و عرضه می شود. قیمت این سازه بر اساس نوع متریال های استفاده شده و متر مربع محاسبه می شود.

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی سازه ای بسیار پرکاربرد بوده و برای سکونت های مختلف با کاربری های متنوع مورد استفاده واقع می شود این نوع کانکس در انواع سبک ها و طرح های مختلفی بر اساس نوع سفارش و تقاضای مشتریان قابل اجرا بوده و می توان پیش ساخته کانکس های مسکونی را نیز بر اساس نوع پسند و سلیقه خود سفارش کرد.

از جمله کاربرد سازه های مسکونی می توان به سکونتگاه ییلاقی در باغ ها و باغ شهرها، کانکس ویلایی پیش ساخته و لوکس، سکونتگاه های سرایداری و … اشاره نمود.

هر یک از انواع مختلف این سازه ها دارای قابلیت ها و مزیت های مختلفی بوده و کاربران می توانند در سفارش خود قابلیت های سازه مدنظر را ذکر و ثبت نمایند. ساخت و طراحی این کانکس ها اصول و قواعد خاص خود را می طلبد که طراحان و معماران با بهره مندی از متریال های به روز و ایده پذیری از طراحی کانکس های اروپایی سعی بر آن دارند بهترین و با کیفیت ترین نوع این سازه را تولید و عرضه نمایند.

این سازه ها با داشتن ویژگی ها و مزیت های بسیار در اولویت انتخاب مشتریان واقع است که در ادامه در خصوص مشخصات فنی و مزیت های این کانکس صحبت خواهیم کرد.

کانکس مسکونی و ویژگی های آن

مزایای کانکس مسکونی

کانکس ویلایی مسکونی با هزینه های بسیار مناسب و قابل اجرا بودن و قابلیت جابجایی آسان این سازه های از مهمترین مزیت ها و ویژگی هایی است که سبب جلب توجه کاربران و افزایش تقاضای خرید شده است. کیفیت مواد استفاده شده در ساخت و ساز این نوع کانکس ها از جمله مهمترین مزیت های آن بوده و به دلیل پرتقاضا بودن این سازه در سال های اخیر مهندسین و طراحان از به روز ترین متریال ها و مصالح در تولید این کانکس ها بهره مند می شوند.

قابلیت های متنوع و بسیار از جمله نورپردازی، مجهز به سیستم حریق آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اجرای دوبلکس و … از دیگر ویژگی ها و مزیت های انواع کانکس مسکونی به شمار می رود. مخاطبان می توانند در هنگام خرید این سازه با برآورد نیازهای خود و انتظاراتی که دارند محبوب ترین نوع کانکس های مسکونی را در ثبت سفارش خود قرار دهند.

امکانات کانکس مسکونی

کانکس مسکونی به عنوان نمونه ای کوچک یک خانه دارای پلان و تجهیزات خاصی بوده که مانند یک ساختمان کامل روابط دسترسی و کاربری آن اجرا شده و دارای حریم های عمومی و خصوصی است که این موضوع سبب جذابیت بیشتر این سازه در سال های اخیر شده و روز به روز شاهد افزایش تقاضای خرید آن می باشیم. از جمله امکانات مختلف این نوع سازه های امروزی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • -اتاق هایی با کمد دیواری
  • -سرویس بهداشتی و حمام، انباری، آشپزخانه، نهارخوری
  • -پنل های خورشیدی تولید برق
  • -مخزن ذخیره آب

توجه داشته باشید که مشتریان بر اساس نوع سلیقه خود می توانند این امکانات را کاهش یا افزایش دهند به این منظور می توانید با کارشناسان دپوکانتین از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا بهترین کانکس و کانتینر را در مدل های مختلف با قیمت کانکس مناسب دریافت نمایید.

کانکس مسکونی و ویژگی های آن

قیمت طراحی کانکس های مسکونی

نحوه محاسبه قیمت کانکس ویلایی مسکونی به عوامل متعددی بستگی دارد که در حالت کلی بر اساس متر مربع محاسبه شده و امکانات و ویژگی هایی که در طراحی این سازه ها به کار می رود در نرخ قیمت آن تاثیرگذار است. افراد می توانند بر اساس شرایط مالی خود مناسب ترین گزینه را با نرخ هزینه های متوسط از وب سایت اینترنتی دپوکانتین تهیه و سفارش دهند.

تصویر 4

مشخصات فنی کانکس های مسکونی

با در نظر گرفتن انواع مصالح و متریال هایی که در طراحی و ساخت کانکس ویلایی مسکونی استفاده می شود شاهد مشخصات فنی متنوعی در این سازه ها می باشیم برای مثال می توان گفت برای طراحی دیواره های خارجی طراحان بر اساس سفارش مشتری از ساندویچ پنل، تایل های بتنی، ورق فولادی و چوب استفاده می کنند که این موضوع به شرایط اقلیمی افرادی که در آنجا زندگی می کنند نیز بستگی دارد و همچنین مقدار بودجه ای که در دست مشتریان است انتخاب کننده نوع متریال استفاده شده در ساخت انواع کانکس های مسکونی است.

برای اطلاع از قیمت کانکس و قیمت کانتینر با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

کانکس مسکونی و ویژگی های آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *