بارگیری و حمل و نقل کانکس

بارگیری و حمل و نقل کانکس

بارگیری و حمل و نقل کانکس : بعد از اینکه کانکس طراحی و ساخته شد ، آماده انتقال به محل مورد نظر و استفاده در آنجا می گردد، بارگیری و حمل و نقل کانکس یکی از مهمترین مراحل تحویل پروژه می باشد ، در این مقاله قصد داریم نحوه بارگیری و حمل و نقل کانکس در شرکت دپوکانتین را توضیح دهیم ، با ما همراه باشید…

بارگیری و حمل و نقل کانکس  در شرکت دپو کانتین

کانکس، بعد از تمام شدن همه مراحل تولید و کنترل کیفیت آن ، درکارگاه کانتنینر سازی دپوکانتین بارگیری می شود و به مقصد مورد نظر به منظور استفاده مشتریان محترم ارسال و تخلیه می شود .

بارگیری و حمل و نقل کانکس

به واسطه جرثقیل کانکس در کارگاه کانکس سازی دپوکانتین بارگیری شده و بعد از آن بر روی کفی تریلی قرار گرفته می شود و به مقصد مورد نظر پس از بستن پایه های شاسی کانکس روی کفی تریلی ، ارسال میگردد .به منظور بارگیری کانکس، برروی سقف کانکس دو و یا چند قلاب از میلگرد حک شده 18، 20 و یا 22 تعبیه گردیده که تعداد و اندازه قطر آنها بستگی به ابعاد و وزن کانکس دارد.
به مقصد مورد نظر مشتری ارسال کانکس به دو راه امکان پذیر می باشد: در راه حل اول ، بارگیری و همچنین حمل و تخلیه کانکس دقیقا بصورت کامب به عهده مشتریان محترم می باشد و در راه حل دوم یا می توانیم بگوییم در شیوه دوم همگی مرحله های بارگیری، همچنین حمل و تخلیه وظیفه شرکت سازنده کانکس است که در هر دو شیوه البته کانکسها ازطرف شرکتهای حمل و نقل بیمه می باشند و در صورتی که در مسیر حمل دچار حادثه ای شده و به کانکس خسارتی وارد شود، توسط شرکت بیمه این خسارت پرداخت می شود .
در واقع میزان هزینه بارگیری و همچنین تخلیه کانکس به اندازه(ابعاد) و وزن کانکس و هزینه حمل کانکس برپایه فاصله مبدا ارسال کانکس و مقصد تحویل کانکس بستگی داشته است .
عموما شرکت کانکس دپوکانتین که از جمله شرکتهای تولید کننده کانکس معتبر به شمار می آید ، همه  مراحل بارگیری ، حمل و تخلیه کانکس را بعهده گرفته و فقط هزینه آن را خریداران محترم پرداخت می کنند.
برای حمل اصولی و استاندارد کانکس و کانتینر ، شرکت دپوکانتین ، تدابیری را اندیشیده است تا محصولات تولیدی از آسیب های احتمالی حفظ شده و تحویل مشتریان گردد،
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی بارگیری و حمل و نقل کانکس ، میتوانید با همکاران ما در دپوکانتین تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *