کانکس آبدارخانه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۶ تیر ۱۴۰۲

کانکس آبدارخانه در کجا استفاده می شود؟

کانکس آبدارخانه به عنوان یک کانکس پیش ساخته در اختیار مشتریان قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که در داخل کانکس ها نیز می توان آبدارخانه و آشپزخانه ای تعبیه کرد.

در این صورت نیازی به کانکس جداگانه وجود نخواهد داشت. عموما از کانکس آبدارخانه می توان برای کاربری های متفاوت از جمله مکانی مناسب جهت غذاخوری پرسنل در فضای اداری و کارگاهی، آبدارخانه و آشپزخانه و… استفاده نمود.

از آبدارخانه عموما در کانکس ویلایی، کانکس رستورانی، محیط های کارگاهی و کانکس های اداری استفاده می شود.
تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای کانکس آبدارخانه به محیط و ابعاد مدنظر مشتریان وابسته است.

مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود، امکانات متفاوتی را در اختیار داشته باشند.

 

امکانات کانکس آبدارخانه

هر کانکس آبدارخانه به طور معمول و استاندارد دارای بخش هایی است تا بتوان به مسائل ابتدایی مربوط به آشپزخانه و آبدارخانه پرداخت.

از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کابینت های آشپزخانه
  • سینک ظرفشویی
  • گاز
  • هود
  • لوله کشی های آب
  • آبگرمکن
  • و…

 

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، به مخزن آب، چاه تخلیه فاضلاب، محیط های یخچالی جهت نگهداری مواد غذایی و… نیاز است تا به راحتی بتوان در این مکان ها به امور روزمره زندگی پرداخت.

کانکس آبدارخانه اگر به صورت مجزا و تنها با عنوان کاربری آشپزخانه و آبدارخانه مورد استفاده قرار گیرد، در ابعاد کوچک تری طراحی و تولید می شود.

عموما این کانکس ها در محیط های کارگاهی برای سرویس رسانی به پرسنل طراحی می شود و شخصی نیز به عنوان آبدارچی برای این کانکس استخدام می شود تا به وظایف مربوط به آن رسیدگی کند.

 

ویژگی های فیزیکی کانکس آبدارخانه

در طراحی و تولید کانکس آبدارخانه از ساندویچ پانل برای دیواره ها استفاده می شود. قسمت کف کانکس را می توان از مصالحی چون سرامیک کار کرد تا به راحتی بتوان به شستشو پرداخت.

از مواد و مصالح چوبی برای ساخت اینگونه کانکس ها کمتر استفاده می شود. دلیل این امر نیز غیر قابل شستشو بودن چوب و هم چنین قابل اشتعال بودن آن است.

 

قسمت غذاخوری کانکس آبدارخانه

در صورتی که مکانی نیز جهت غذاخوری پرسنل در نظر گرفته شده باشد، این قسمت از محیط آشپزخانه با استفاده از پارتیشن جداسازی می شود.

در برخی موارد نیز می توان کانکس را به گونه ای طراحی کرد که دارای ورودی و خروجی های مجزا برای آبدارچی و آشپز با پرسنلی که برای دریافت خدمات مراجعه می کنند، وجود داشته باشد.

 

قیمت کانکس آبدارخانه

قیمت هر کانکس اعم از کانکس آبدارخانه، کانکس فروشگاهی، کانکس اداری، کانکس ویلایی و… به مواد و مصالح استفاده شده در ساخت آنها وابسته است.

علاوه بر جنس مصالح، ابعاد و اندازه مدنظر نیز بسیار موثر است و هم چنین با وجود امکانات متفاوت می توان قیمت های متفاوتی را در نظر گرفت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت کانکس آبدارخانه، قیمت کانکس سفارشی، قیمت کانکس ویلایی و… با مشاوران شرکت دپوکانتین در ارتباط باشید.

شرکت دپوکانتین از جمله معتبر ترین ارائه دهندگان انواع کانکس و کانتینر در ایران است که شما می توانید با آسودگی خاطر به خرید کانتینر و کانکس مدنظر خود بپردازید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *