سفارش کانکس فروشگاهی

نکات مهم در فروش کانکس فروشگاهی
زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کانکس های فروشگاهی یکی از انواع سازه های کانکس است که می تواند برای ایجاد بستری مناسب جهت عرضه محصولات و خدماتی مختلف به خصوص در شهر ها مورد استفاده قرار گیرد. این نوع از کانکس ها می توانند امکانات مختلفی داشته باشند و در ابعاد و طراحی های متفاوتی بنا بر نظر مشتری تولید شوند. در ادامه به معرفی سفارش کانکس فروشگاهی می پردازیم.

معرفی کانکس های فروشگاهی

در بخش معرفی انواع کانکس می خواهیم این بار به معرفی کانکس های فروشگاهی بپردازیم. در مورد این نوع از کانکس ها باید گفت، کانکس های فروشگاهی سازه هایی هستند که می توانند بستر مناسبی را برای عرضه خدمات و محصولات توسط افراد مختلف و همچنین برای طیف های مختلفی از مشاغل ایجاد کنند. این نوع از کانکس ها که معمولا در سطح شهری نصب می شوند، یک نوع کانکس رایج در تمام دنیا بوده و می توانید نمونه هایی از آن را در سطح شهر نیز مشاهده کنید.

کانکس های فروشگاهی غالبا ساختار ایزولاسیون و بسته قوی دارند و برای استفاده از آن باید فضای مناسبی در حدود حداقل 50 متر مربع در نظر گرفته شود. این نوع از کانکس ها امروزه در بخش خدماتی شهر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سفارش کانکس فروشگاهی 

ویژگی های کانکس فروشگاهی

در مورد مشخصات و ویژگی کانکس های فروشگاهی می توان گفت این نوع از کانکس ها در حالت عادی دارای مساحتی نزدیک به 19.8 متر مربع هستند که طول آن را 6 متر و عرض آن را 3.3 متر تشکیل می دهد. اسکلت به کار رفته در کانکس های فروشگاهی از تیرآهن های نمره 16 و پروفیل های آهنی است.

کف کانکس های فروشگاهی معمولا از جنس سرامیک است. عایق بندی جداره ها در قسمت های سقف و دیواره ها با استفاده از پلی استایرن انجام می شود. این کانکس ها می توانند دارای درب های متعدد و حتی برقی بوده تا بتوان آن را در ساعت های کاری برای عموم باز کرد.

سفارش کانکس فروشگاهی 

خرید، فروش و سفارش کانکس های فروشگاهی

امروزه شرکت های صنعتی متعددی در داخل کشور وجود دارند که توانایی تولید انواع مختلفی از کانکس ها را داشته و می توانند نیاز داخل را به راحتی برطرف کنند.

خرید و فروش کانکس فروشگاهی معمولا به سه صورت انجام می پذیرد:

خرید مستقیم کانکس از واحد صنعتی تولیدی که در این روش شما می توانید از نمایندگی های فروش این واحد ها، کانکس های مورد نیاز خود را تهیه کنید.

خرید کانکس دسته دوم: همانطور که گفتیم، کانکس ها سازه های موقتی هستند که ممکن است پس از انجام یک پروژه دیگر نیازی به آنها نباشد. بنابراین شما می توانید کانکس های مختلفی را تحت عنوان کانکس های دسته دوم تهیه نمایید.

خرید از وب سایت های فروشگاهی به صورت آنلاین. در این روش شما می توانید با مشاهده و مقایسه انواع مختلفی از کانکس های مسکونی، فروشگاهی و … اقدام به سفارش آنها نمایید.

برای خرید کانکس فروشگاهی، کانکس ویلایی و … به صورت آنلاین می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس در انواع مختلف می توانید با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

سفارش کانکس فروشگاهی 

عوامل مهم در سفارش کانکس های فروشگاهی

عوامل مهمی که لازم است در سفارش این نوع از کانکس ها به آن توجه کنید عبارتند از:

1- ابعاد و اندازه کانکس:

از آنجایی که کانکس های سفارشی باید بنا به نیاز شما به عنوان مشتری ساخته شوند، لازم است تا کانکس دقیقا طبق اطلاعات شما طراحی شده و در واحد صنعتی تولید شود. یکی از مهم ترین این اطلاعات ابعاد و اندازه کانکس فروشگاهی است.

2- پلان و نقشه کانکس:

دومین عامل مهم در سفارش کانکس ها، پلان و نقشه کانکس است. کانکس فروشگاهی می تواند در قالب یک کانکس سالنی طراحی شده یا دارای چند اتاق و همچنین سرویس های بهداشتی و حمام نیز باشد.

3- مواد اولیه و متریال:

در ساخت سازه های کانکس فروشگاهی، نحوه کاربرد و استفاده از جنس مواد بسیار مهم است. زیرا نوع متریال می تواند در قیمت نهایی سازه موثر بوده و کیفیت کانکس را تعیین کند.

سفارش کانکس فروشگاهی 

قیمت کانکس فروشگاهی سفارشی

امروزه عرضه کانکس فروشگاهی برای ایجاد یک بستر مناسب و راه اندازی یک کسب و کار موقت یا یک فروشگاه سیار می تواند گزینه ای بسیار اقتصادی و به صرفه باشد.

شما می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده و از کانکس های فروشگاهی در کنار کانکس های بیمارستانی، سرویس های بهداشتی،کانکس ویلایی، چرخدار و … بازدید نمایید.

برای سفارش کانکس فروشگاهی و اطلاع از قیمت کانکس و قیمت کانتینر می توانید با کارشناسان دپو کانتین در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *