کانتینر 10 فوت چیست؟

فروش کانتینر 10 فوت چیست؟
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بروزرسانی شده در ۲۱ تیر ۱۴۰۲

همانطور که در مقاله‌های قبلی برای شما توضیح دادیم، کانتینرها در ابعاد استاندارد 20 فوت (6 متری) و 40 فوت (12 متری) موجود هستند؛ اما ابعادی نظیر 10 و 45 فوت نیز در بازار یافت می‌شوند. در این مقاله به فروش کانتینر 10 فوت می‌پردازیم و به این سوال پاسخ می‌دهیم که کانتینر 10 فوت چیست؟ با معرفی کانتینر 3 متری همراه دپوکانتین باشید.

 

کانتینر 10 فوت چیست؟

کانتینرها ابعادی استاندارد و جهانی دارند تا قواعد حمل و نقل کالاهای مختلف با آن‌ها در تمامی نقاط دنیا یکسان باشد و یکپارچگی در حمل و نقل دریایی سبب راحتی هر چه بیشتر این امر شود. اما بعضا ممکن است که برای جابجایی برخی آیتم‌ها به ابعاد کوچکتر یا بزرگتر از استاندارد جهانی کانتینر نیاز داشته باشیم.

اینجاست که از کانتینرهایی با ابعاد 10، 30 و 45 فوت استفاده می‌شود. امروز در این مقاله به کانتینرهای 10 فوت می‌پردازیم؛ کانتینر 3 متری که ابعادی نامتعارف به نسبت دیگر کانتینرها دارد.

این نوع از کانتینر در واقع به طور کارخانه‌ای و فابریک تولید نمی‌شود (مگر در موارد خاص که دستور تولید آنها داده شود) و از بریده شدن یک کانتینر 20 فوت ساخته می‌شود. محلی از برش که خالی مانده نیز به وسیله‌ی یک تکه از ورق‌های جنس استیل کورتن (Corten) پوشانده می‌شوند و تمامی مراحل جوشکاری و ساخت آن‌ها به صورت دقیق انجام می‌شود تا برای بارگیری، استفاده به عنوان انبار و یا حتی تغییر کاربری استفاده شوند.

لازم به ذکر است که تکه‌های بریده شده می‌توانند برای افزایش طول کانتینرهای 40 فوت نیز استفاده شوند تا یک کانتینر 45 فوت داشته باشیم.

اما هنگام خرید یا فروش کانتینر 10 فوت چه مواردی را باید رعایت کنیم؟ به علت این که این کانتینرها قرار است ساخته شوند و یا اصطلاحا به صورت فابریک موجود نیستند، باید در خرید آن‌‌ها دقت کافی داشته باشید.

 

نکات خرید کانتینر 3 متری

در ابتدا باید در نظر داشته باشید که ساخت کانتینرهای 10 فوت حتما توسط متخصصین و با نظارت انجام شده باشد تا مطمئن باشید در هنگام استفاده اتفاق ناگواری برای کانتینر نمی‌افتد.

در قدم بعدی، مطمئن شوید که اتصال ورقه به بدنه‌ی کانتینر شما به درستی انجام شده باشد و کانتینر به اصطلاح «آب‌بندی شده» باشد. این موضوع شامل اتصال صحیح ورق گالوانیزه به استراکچر و همچنین جوشکاری صحیح و دقیق می شود.

در انتها، با توجه به سال ساخت، کیفیت و سلامت بدنه، به قیمت کانتینر ده فوت توجه داشته باشید. این نوع کانتینرها به سبب غیرفابریک بودن قیمتهای متفاوتی دارند و پیشنهاد می کنیم برای خرید به افراد مطمئن و متخصص در این زمینه مراجعه کنید.

 

فروش کانتینر 10 فوت

برای استعلام قیمت انواع کانتینر و همچنین کانتینر ده فوت می توانید با شماره تلفن 90002040 و 09123013001 در تماس باشید.

 

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *