5/5 - (1 امتیاز)

امروزه اکثر افراد نسبت به سفر و مسافرت رغبت بیشتری پیدا کرده اند و از آنجایی که سفر، ملزوماتی را نیز به همراه خواهد داشت، یکی از مهم ترین آنها محل اسکان شما در مدت مسافرت می باشد. همانطور که واقفید دربرداشتن مکانی مشخص گزینه ی بسیار قابل توجهی در امر سفر می باشد و اگر شما مکان ثابتی در اختیار داشته باشید، سفر راحت تری را نیز تجربه خواهید کرد.

در ادامه به طور کامل به توضیحاتی در خصوص کانکس مسافرتی می پردازیم که شما را در این امر یاری می بخشد و سفری لذت بخش با صرفه جویی در هزینه را به همراه خواهید داشت.

همانطور که در مقالات گذشته ذکر شد، کانکس یک سازه ی پیش ساخته می باشد که شما را با در بر داشتن حداقل فضا اما با بهترین امکانات، سوق می دهد.

و اما کانکس مسافرتی علاوه بر اینکه محیطی در جهت اسکان در اختیار شما قرار می دهد، امنیت شما را نیز در کنترل دارد و شما را در برابر مسائل امنیتی و همچنین شرایط آب و هوایی محافظت می کند.

کانکس توریستی

در ساخت کانکس ها از مصالح با کیفیت اما کم وزن استفاده شده است که همین امر باعث می شود تا بتوان به راحتی به جابه جایی کانکس های مسافرتی پرداخت و آن ها را در محل دلخواه جایگذاری نمود. همچنین شما قادر خواهید بود تا کانکس مسافرتی خود را با خودروی شخصی جا به جا کنید و در شرایط دلخواه در آن مستقر شوید.

ویژگی قابل حمل بودن کانکس مسافرتی

این کانکس یک سازه ی چرخدار و قابل حمل با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت می باشد که متناسب با اندازه های متفاوتی که برای این کانکس ها قابل ارائه هستند، شما می توانید کانکس هایی با مقیاس کوچک را به وسیله خودروی شخصی خود جا به جا نمایید. در غیر این صورت، کانکس شما در ابعاد بزرگتری ارائه شده است که درنتیجه از نظر وزنی نیز سنگین تر بوده و جهت حمل آنها می بایست از ماشین های پر قدرت مناسب حمل، استفاده نمایید.

به طور خلاصه می توان بیان کرد که هرچه کانکس پرتابل، کوچکتر باشد در نتیجه حمل و نقل آن نیز راحت تر و کم هزینه تر خواهد بود.

امکانات کانکس مسافرتی

در کانکس مسافرتی تمامی موارد مورد نیاز برای اقامت و سکونت تعبیه شده است و با حداقل فضا، حداکثر کارایی را فراهم کرده است. اما با این وجود، این گونه کانکس ها در انواع متفاوتی از ساده تا پیچیده و امکانات بالاتر ارائه شده اند و شما قادر خواهید بود با بودجه ی مدنظر خود و امکانات دلخواه بهترین گزینه را از بین کانکس هایی که شرکت دپو کانتین ارائه کرده است، انتخاب نمایید و از سفر خود لذت ببرید.

انواع کانکس مسافرتی

بسته به درخواست مشتری، کانکس توریستی قابل ارائه در انواع متفاوتی از نظر اندازه و امکانات خواهد بود. برای مثال از ساده ترین کانکس به این طریق می توان تعریفی در اختیار داشت که:

یک کانکس مسافرتی ساده می تواند تنها شامل یک سالن باشد و برای استفاده روزانه و کوتاه مدت مورد استفاده قرار گیرد.

اما اگر از نوع ساده آن گذر کنیم، کانکس های مسافرتی از بخش های مشخص با امکانات متفاوتی تشکیل شده است که شرایط سفر را برای شما سهل و آسان می سازد.

این بخش ها بر حسب نیاز در انواع امکانات زیر قابل ارائه هستند:

  • اتاق خواب
  • آشپزخانه
  • سرویس بهداشتی
  • تخت های مسافرتی
  • مخازن ذخیره و تخلیه
  • و…

با توجه به امکاناتی که کانکس دلخواه شما در اختیار داشته باشد، قیمت کانکس مسافرتی شما متغیر خواهد بود.

مسئله ای که ممکن است برای شما نیز قابل بحث باشد، مسئله تامین برق کانکس است. برای تامین برق به طور معمول از برق خودرو می توان استفاده کرد و در صورت نیاز به منبع برق قوی برای فعالیت های شما، می توان از ژنراتور هایی جهت تامین مقدار برق مورد نیاز کانکس استفاده کرد.

ویژگی فیزیکی کانکس مسافرتی

کانکس مسافرتی از شاسی تیرآهن همراه با محورهایی که شامل چرخ هایی جهت حمل، تشکیل می شود. برای ساخت آنها از ساندویچ پانل هایی که از فوم پلی یورتان ایجاد شده اند، استفاده می شود که همین امر باعث می شود تا این محفظه بسیار سبک وزن تر از دیگر مصالح و همچنین به عنوان عایق نیز برای شما قابل استفاده باشد.

در قسمت کف کانکس نیز از کفپوش PVC برای ساخت استفاده شده است.

قیمت کانکس مسافرتی

همانطور که در بالا مشخص شد، قیمت کانکس مسافرتی متناسب با اندازه و نوع امکاناتی که در آنها تعبیه شده است، تعیین می شود و در راستای آگاه شدن از قیمت کانکس مسافرتی و قیمت کانکس ویلایی می توانید با مشاوران شرکت دپوکانتین ارتباط برقرار کنید تا بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند.