کانکس نمایشگاهی

گزارش نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۶ تیر ۱۴۰۲

منظور از کانکس نمایشگاهی چیست؟ کانکس نمایشگاهی این روزها طیف بسیار گسترده ای از کانکس های خاص، فانتزی و البته خدماتی در نمایشگاه ها یا اماکن عمومی را میگویند که افراد مختلفی قابلیت بهره گیری از آن را دارند. این نوع از کانکس ها نه تنها به عنوان کاربری یک سالن و نمایشگاهی، بلکه کانکس های فروشگاهی نیز مورد استفاده قرار گرفته و خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. پس اگر میخواهید بدور از هزینه های هنگفت نمایشگاهی را راه اندازی نمائید؛ این نوع از کانکس گزینه مناسبی است! اماقیمت کنکس ویلایی چقدر است؟ آیا باعث می شود افراد از روش سنتی برپایی نمایشگاه و ارائه خدمات خارج شوند؟

در ادامه این مقاله قصد داریم توضیحاتی را در این خصوص خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاربرد کانکس نمایشگاهی چیست؟

اگر میخواهید از کانکس نمایشگاهی با هدف بر طرف کردن نیازهایتان استفاده کنید، قبل از هرچیزی باید بدانید که این کانکس ها در چه مواقعی مورد بهره برداری قرار میگیرند.
از کانکس های نمایشگاهی به عنوان ایستگاهی برای دوچرخه در پاک ها و خیابان ها استفاده می شود.
اگر به دنبال شرکت در نمایشگاه هستید و میخواهید غرفه نمایشگاهی متفاوتی داشته باشید و یا نمایشگاه خود را در امکان عمومی یا ایستگاه مترو برگزار نمائید.
بهره گیری از آنها در انواع نمایشگاه ها نظیر نمایشگاه های فصلی، داخلی، محلی، بین المللی و غرفه های کوچک

انواع کانکس نمایشگاهی را بشناسید

به طور کلی کانکس های نمایشگاهی به دو دسته روباز و سقف دسته بندی می شوند و متخصصان برای طراحی آنها از دو حالت سیار یا همان چرخدار و البته حالت ثابت استفاده می کنند. اگر کانکس انتخابی شما ثابت باشد، باید حتما به کمک جرثقیل جابجا گردد و با کمک ماشین آلات باری به محل مورد نظر منقل شود. اما این مسئله در خصوص کانکس های سیار صدق نمی کند و تنها با اتصال به یک خدروی کشنده به طور دائم میتوان آن را به هر مکانی که مدنظر دارید، منتقل نمائید.
فکر می کنید کدام یک از این نوع کانکس ها میتواند نیاز شما را برآورده سازد؟
به طور کلی نوع سار کانکس های نمایشگاهی از ابعاد کوچکتری برخوردارند و در نتیجه برای کارهای کوچک تر مورد استفاده قرار میگیرد. اما نوع ثابت همانطور که از اسمش پیداست؛ دارای ابعاد بزرگتری بوده و حتی گاها مشاهده شده که به صورت دوقلو مشابه روشی که در ساخت کانکس ویلایی استفاده می شود، است! قیمت کانکس ویلایی را میدانید؟ این کانکس از نظر قیمتی تفاوت چندانی با کانکس ویلایی ندارد، هر چند که کاربری آنها متفاوت است!
نکته قابل توجه اینجاست؛ نوع ثابت کانکس نمایشگاهی با وجود بزرگ تر و همچنین گرانتر بودن، پرکاربردتر از نوع سیار آن است. زیرا از نوع سیار بیشتر برای استفاده به عنوان غرفه های فروشگاهی ارائه مواد خوراکی در حین برپایی نمایشگاه به مراجعین مورد بهره برداری قرار میگیرد.

مجموعه نمایشگاه

مزایای کانکس های نمایشگاهی

شاید کانکس های نمایشگاهی از نظر قیمت بسیار متفاوت باشند و حتی قیمتی معادل با قیمت کانکس ویلایی داشته باشند. اما مزایایی را با خود به همراه دارد که میتواند شما را برای خرید و استفاده از آن مجاب نماید.
دارای ظاهری مدرن و جذاب به جهت جلب مخاطب
هزینه کمتری را برای ساخت دربرمیگرد و سرعت اجرای آن نسبت به سازه های سنتی بالاتر است.
قابلیت استفاده مجدد و سیار بودنش امکان جابجایی را آسان می کند.
دارای قابلیت کاربری خدماتی نظیر بهره گیری به عنوان فروشگاه های سیار

طراحی کانکس های نمایشگاهی

اگر فارغ از مسائل مرتبط به هزینه ها قصد استفاده از کانکس نمایشگاهی را دارید، در وهله اول باید متخصصانی با تجربه و کاربلد را بیابید. این دسته از افراد با توجه به دانشی که دارند و البته تجاربی که طی سال ها فعالیت در این عرصه بدست آورده اند، در ابتدا به طراحی کانکس نمایشگاهی شما با کمک نرم افزارهای موجود و البته مرتبط می پردازند. به این ترتیب دقیقا همان کانکسی را که مدنظر دارید بدست خواهید آورد.
در این بخش متخصصان باید رنگ ، فرم و حتی کاربری مخاطب را مدنظر بگیرد و طرحی را آماده کند که ساخت آن بهترین وضعیت ممکن را دارا شود. در این راستا میتوانید از طراحان و متخصصان شرکت دپو کانتین کمک بگیرید.
کلام آخر
در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم شما را با ویژگی ها و کاربردهای کانکس نمایشگاهی آشنا کنیم. با این حال ممکن است سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. میتوانید برای برطرف کردن این ابهامات به بخش تماس باما سری بزنید. کارشناسان شرکت دپو کانتین میتوانند به تمامی سوالاتتان پاسخ دهند. این شرکت با سال ها سابقه در حوزه تولید کانتینر و کانکس های ویلایی توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جلب نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *