کانکس نگهبانی و انواع کانکس های نگهبانی

کانکس سفارشی نگهبانی
زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کانکس نگهبانی را می توان از جمله کانکس های پر کاربرد دانست که این کانکس ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. کانکس های نگهبانی از نظر کارایی و همچنین مصالحی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته از یکدیگر تفکیک می شوند. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

 

کاربردهای کانکس نگهبانی

یکی از مهمترین کانکس هایی که بیشترین استفاده را دارد کانکس های نگهبانی است. این نوع کانکس ها در ابعاد کوچک طراحی می شوند که می توان از آنها در مراکز مختلفی استفاده نمود. یکی از مهمترین کاربردهای کانکس نگهبانی می توان به قرار دادن کانکس به عنوان محل اقامت پلیس محله اشاره کرد.

که معمولا بیشترین کاربرد این نوع کانکس ها به این دلیل است. این کانکس به منظور فهمیدن تعداد عبور و مرور به محله است که از آن با نام نگهبانی یاد می شود. حتما در هنگام ورود به پارکینگ ها شاهد کانکس نگهبانی بوده اید، کانکس هایی که در بخش ورودی پارکینگ ها نیز نصب می شود یکی از کانکس های نگهبانی است که جهت استقرار نگهبان نصب خواهد شد. کانکس های نگهبانی در انواع مختلفی عرضه شده اند که هر یک از آنها ویژگی های خاصی دارند و برای مصارف ویژه ای در نظر گرفته شده اند. در ادامه سعی کرده ایم به برخی از انواع کانکس نگهبانی اشاره ای داشته باشیم:

 

انواع کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی کارگاهی سبک

یکی از انواع کانکس هایی که به صورت پیش ساخته عرضه شده است، کانکس نگهبانی کارگاهی سبک است. این نوع کانکس ها همانگونه که از نام آن پیداست از سبک ترین مصالح ساخته شده است و قیمت آن نیز پایین ترین خواهد بود. از این کانکس ها در کارهای عمرانی استفاده می شود. نگهبان در داخل کانکس های کارگاهی سبک عبور و مرور به داخل فضای ساختمانی را کنترل می نماید. این کانکس ظاهری کاملا معمولی دارد و به دلیل مدت کمی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت از مصالح معمولی در ساخت آن استفاده شده است. مدت استفاده از این نوع کانکس ها معمولا 6 الی 16 ماه است اما از کانکس های کارگاهی سبک می توانید به مدت بیش از 3 سال نیز استفاده نمایید. این کانکس در ابعاد 2 در 2 متر است که قسمت کف آن نیز چوبی است. شاسی کشی و ستون های آن نیز از تیر آهن است که با ماده ضد زنگ رنگ کاری شده است. لازم به ذکر است که از این کانکس ها می توانید بهترین استفاده را داشته باشید.

 

کانکس نگهبانی کارگاهی سنگین

کانکس های نگهبانی سنگین دقیقا مشابه مدل قبلی است با این تفاوت که در ساخت آن از آهن آلاتی استفاده شده که مقاومت بالا و در نتیجه وزن بالایی دارند. این نوع کانکس ها برای شرکت هایی توصیه می شود که مسئولین آن تمایل به استفاده بلند مدت از کانکس دارند. همچنین تمامی مواد سازنده این کانکس از نوع مرغوب است و می تواند تمامی نیازهای شما را برآورده سازد و سالیان سال مورد استفاده قرار گیرد. این مدل کانکس ها برای کارگاه های دائمی طراحی شده تا بتوانید از آن به مدت طولانی استفاده نمایید. کانکس کارگاهی سنگین نیز در ابعاد 2 در 2 متر است و شاسی کشی و ستون های آن از تیرآهن نمره 16 است که نشان دهنده کیفیت مطلوب آن است. تمامی بدنه خارجی و سقف آن نیز از ورق های گالوانیزه شده پوشیده شده اند که به هیچ عنوان زنگ نخواهند زد.

کانکس نگهبانی ساندویچ پانل

کانکس های ساندویچ پانل را می توان برای مناطقی مناسب دانست که شرایط جوی در حالت تعادل قرار ندارد. و بخش هایی از روز بسیار سرد و بخش هایی بسیار گرم هستند. کانکس ساندویچ پانل در میان جداره های خود فوم پلی یورتان دارد که این مواد از هدر رفتن دمای داخلی کانکس جلوگیری خواهد نمود که این امر توانسته کانکس ساندویچ پانل را به یکی از کانکس های محبوب تبدیل نماید. این کانکس ظاهری کاملا ساده دارد اما به دلیل ویژگی های مطلوبی که دارد در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین لازم به ذکر است که می توانید ظاهر آن را با چوب و یا سایر مصالح زیباتر نمایید. این کانکس نیز 2 در 2 است که شاسی کشی و تیرآهن آن از نمره 14 است.
کانکس نگهبانی کامپوزیتی

کانکس های نگهبانی کامپوزیتی را می توان از جمله محبوب ترین کانکس ها دانست که این نوع کانکس ها برای شرکت هایی توصیه می شود که مراجعین آن به محل مراجعه می کنند و زیبایی کانکس برای آنها با اهمیت است. مقاومت و زیبایی کانکس کامپوزیتی از جمله مشخصه های این نوع کانکس است. این کانکس نیز 2 در 2 است و ستون های آن از تیرآهن نمره 16 ساخته شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *