بررسی کامل و دقیق انواع کانتینر

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کانتینر و کانکس را می توان از جمله اقلام پرکاربرد در صنایع و کسب و کارها دانست که می توان از آن برای کاربری های مختلفی استفاده نمود. کانتینر ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که هر یک از آنها ویژگی ها و شرایط مختص خود را خواهند داشت. در ادامه به بررسی کامل و دقیق انواع کانتینر می پردازیم:

کانتینر

اگر بخواهیم به یکی از پرکاربرد ترین اقلام در انواع کسب و کارها اشاره نماییم، container ها را نباید از قلم انداخت. چرا که کانتینر ها در انواع مختلفی عرضه شده اند که می توانید متناسب با نوع کسب و کار خود اقدام به خرید نمایید.

کانتینر ها به صورت پیش ساخته هستند و ساخت سفارشی آن امکان پذیر نخواهد بود. از container ها در گمرکات جهت جابجایی اقلام وارداتی و صادراتی استفاده می شود. چنانچه به دنبال خرید کانکسی مقاوم و امنیتی هستید، پیشنهاد ما به شما خرید کانتینر است. چرا که ساخت آن به گونه ای است که طول عمر آن بیشتر بوده و همچنین مقاومتش در برابر عوامل محیطی بالاتر خواهد بود.

container ها به گونه ای طراحی شده اند که در قسمتی که درب قرار می گیرد می توانید از دو طرف آن را قفل نمایید که این امر سبب امنیت خاطر شما از نظر امنیت خواهد شد. همچنین شاسی کشی کانتینر ها با تیرآهن شماره 16 است که با مایع ضد زنگ پوشیده شده اند. رنگ کانتینر ها معمولا به رنگ های روشن و جیغ هستند که به سختی می توانید رنگ سفید کانتینر ها را بیابید.

 

انواع کانتینر

کانتینر به انواع مختلف تقسیم بندی می شوند که آنها را می توان از نظر اندازه و ویژگی هایی که دارند از یکدیگر تفکیک نمود. در ادامه هر یک از انواع کانتینر ها را نام برده ایم:

کانتینر 20 فوت:

یکی از container های محبوب را می توان مدل 20 فوت دانست که در این کانتینر ها می توانید باری حدود 17/5 تن بزنید. لازم به ذکر است که این کانتینر ها در گمرک جهت جابجایی اقلام کم حجم مورد استفاده قرار می گیرد.

کانتینر 40 فوت:

یکی دیگر از container ها را می توان نوع 40 فوت آن دانست که این نوع کانتینر هیچگونه تفاوتی جز اندازه با کانتینر های 20 فوت ندارند. در نظر داشته باشید که کسانی که نیاز به جابجایی و انبار نمودن اقلام بزرگ جثه دارند می توانند از کانتینر 40 فوت استفاده نمایند.

کانتینر این تاپ:

یکی دیگر از انواع container ها که از جمله پر تقاضا ترین مدل ها است، کانتینر این تاپ نام دارد. این کانتینر در ابعاد و اندازه های هر دو مدل 20 و 40 فوت ارائه می شود. تنها تفاوت این تاپ با کانتینر های معمولی در نداشتن سقف است که این امر به دلیل قرار دادن اجسام با حجم بزرگ در نظر گرفته شده است.

کاربرد های کانتینر

کانتینر ها را می توان از جمله مواردی دانست که می توان از آنها در تمامی مراکز استفاده نمود. در برخی از مناطق دور افتاده کشور از کانتینر ها جهت اقامت ساختمانی نیز استفاده می شود. بسیاری از کانتینر ها را حتما در بخش پشتی تریلی ها مشاهده نموده اید که از جمله مهمترین کاربرد های کانتینر ها است.

همچنین container ها را در فروشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی نیز استفاده می نمایند. به این منظور که در برخی موارد به عنوان انباری و در برخی موارد حتی به منظور خود غرفه در نظر گرفته می شود. کانتینر را همچنین می توان به عنوان کیوسک در سطح شهر استفاده نمود که از دلایل امنیتی نیز هیچ نگرانی از این منظور نخواهید داشت.

چرا که قسمت درب آن به صورت کاملا محافظت شده و امنیتی قرار داده شده است. به همین منظور بسیاری از انواع کانکس ها در باغ و روستا و حتی در سطح شهر به عنوان انباری استفاده می نمایند.

فروش کانتینر

یکی از مواردی که باید حتما به آن توجه داشته باشید نحوه درست خرید کانتینر است. مراکز متعددی اقدام به فروش انواع کانتینر ها می نموده اند که می توانید متناسب با سلیقه خود اقدام به خرید نمایید.

یکی از روش ها نیازمند مراجعه حضوری است که باید به مراکز سطح شهر مراجعه نمایید و پس از مشاهده محصول مورد نظر را خریداری کنید. اما می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی نیز اقدام به خرید کنید که این روش ساده تر و سریع تر از روش مراجعه حضوری خواهد بود.

پس از اینکه برای خرید کانتینر و کانکس محصول مورد نظر را از طریق این وب سایت ها خریداری نمودید، آن را در کمتر از 3 روز در محل تعیین شده تحویل خواهید گرفت. قیمت کانتینر نیز به مواردی همچون اندازه، مدل، قدمت و… بستگی خواهد داشت.

برای اطلاع از قیمت انواع کانتینر و کانکس و هم چنین قیمت کانکس ویلایی با مشاوران دپوکو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *