کانتینر و کانکس دست دوم

دپو کانتین خرید کانتینر
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بروزرسانی شده در ۲۴ تیر ۱۴۰۲

خرید کانتینر و کانکس دست دوم در دپو کانتین با شرایط ویژه انجام می شود. کانتینر و کانکس که در گذشته صرفا برای جابه جایی کالا و محصول مورد استفاده قرار می گرفت حالا به یکی از محصولاتی تبدیل شده است که برای ایجاد مغازه و فروشگاه، انباری، محل نگهبانی، محل مسکونی کوتاه مدت و … مورد استفاده قرار می گیرد. دلایل استفاده از کانتینر و کانکس پرشمار است ولی از میان آن ها می توان به کاهش بسیار زیاد هزینه ها، استحکام بسیار خوب، رفع نیاز به شکلی مناسب، راحتی در تولید و خرید و استفاده، قابلیت جابجایی، قابل استفاده برای همه نوع شغل و نیاز و .. اشاره کرد.

 

خرید کانتینر و کانکس دست دوم

خرید کانیتنر و کانکس دست دوم دشواری هایی دارد که این عمل را کمی دچار ریسک می کند. در واقع با خریدی اشتباه ممکن است صاحب کانتینر یا کانکسی شوید که در آینده شما را از نظر سلامتی دچار مشکل کند و یا آب بندی درستی نداشته باشد که در نتیجه می تواند امنیت لوازم و دارایی های شما را با تردید مواجه کند و باعث ضرر مالی شود. البته چنین مسائلی به این معنا نیستند که هیچ محصول دست دوم خوبی وجود ندارد و باید از خرید آن ها کاملا منصرف شوید.

پیشنهاد ما به شما برای خرید کانتینر و کانکس دست دوم مراجعه به یک متخصص حرفه ای جهت دریافت مشاوره است تا به این طریق از خرید خود اطمینان کامل پیدا کنید. در این شرایط فرد متخصص می تواند کاملا کالا را مورد ارزیابی قرار دهد و در نهایت اگر کانتینر یا کانکس می توانست مفید باشد آن را به شما پیشنهاد دهد و در غیر این صورت از خرید محصول منصرف می شوید. برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان حرفه ای ما در شرکت دپوکانتین می توانید با شماره های تماس در پایین سایت یا صفحه ی تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

انواع کانتینر و کانکس

کانتینر و کانکس در انواع مختلفی وجود دارد و می توان به منظور های مختلفی از آن ها استفاده کرد، درواقع همین ویژگی باعث محبوبیت بسیار زیاد آن شده و حالا در زیر می خواهیم لیستی از استفاده های متنوع که می توان از کانتینر و کانکس داشت را به شما ارائه دهیم:

 

تفاوت کانتینر و کانکس

کانتینر و کانکس تنها در یک چیز متفاوت هستند آن ابعاد آن هاست. درواقع کانتینر ها ابعاد مشخصی دارند که در تمام دنبا ثابت است و اساس به منظور حمل و نقل کالا با استفاده کشتی مورد استفاده قرار می گیرند. طبق قانون مدت زمان استفاده از کانتینر ها مشخص است و با اینکه در اکثر مواقع عمر کانتینر ها خیلی بیشتر از مقدار عنوان شده در قانون است اما نمی توان از آن ها در کشتیرانی استفاده کرد به همین خاطر این کانتینر ها در مزایده به فروش می رسند و بعد ها استفاده های مختلفی از آن ها می شود. کانکس اما از قبل و با نظر خریدار طبق ابعاد مورد نیاز او با استفاده از مصالح مد نظر ساخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب کانکس ها را می توان درست همان طوری که می خواهیم بسازیم و هیچ محدودیتی در ساخت آن ها وجود ندارد اما کانتینر ها ابعاد و شکل مشخصی دارند.

کانتینر ها به طور معمول در ابعاد زیر به فروش می رسند:

 

خرید کانتینر و کانکس از شرکت دپوکانتین

اگر شما هم نیاز به خرید کانتینر یا کانکس را احساس می کنید و می خواهید اقدام به خرید این محصول بکنید بهترین گزینه استفاده از محصولات شرکت دپو کانتین است. می توانید برای استفاده از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان دپو کانتین با ما تماس بگیرید.

 

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *