محصولات دپوکانتین

با دپوکانیتن بادوام ترین محصولات را تجربه کنید.

کانتینر یکی از ابزارهای انتقال کالا و محصولات در سیستم حمل و نقل جهانی است،به دلیل گنجایش قابل توجه و مقاومت این سازه در شرایط ویژه محیطی و نفوذ ناپذیری در مقابل آب،بیشتر برای حمل و نقل های دریایی مناسب دیده شده است.شرکت بازرگانی دپو کانتین با چندین دهه تجربه کاری مفیدی در زمینه خرید کانتینر که درکارنامه کاریش ثبت شده است، تلاش کرده است با ارائه اطلاعات کاملی از کانتینرها، مشتریان محترم را در انتخاب نوع محصول مورد نیاز کسب و کار خود یاری نماید.

معرفی محصولات مجتمع صنعتی دپوکانتین

کانکس و انواع آن

کانکس به یک سازه یا بنای قابل حمل اطلاق می شود ،مزیت رقابتی و قابل عرض این محصول نسبت به بنای سنتی ،قابلیت حمل سریع و راحت آن،در مکانهایی با شرایط آب و هوایی نامساعد و دسترسی سخت و صعب العبور است.

ادامه مطلب
کانکس ساندویچ پانل دست دوم
کانتینر 12 متری کاملا نو

کانتینر

کانتینر یکی از ابزارهای انتقال کالا و محصولات در سیستم حمل و نقل جهانی است،به دلیل گنجایش قابل توجه و مقاومت این سازه در شرایط ویژه محیطی و نفوذ ناپذیری در مقابل آب،بیشتر برای حمل و نقل های دریایی مناسب دیده شده است.

ادامه مطلب

یونیت

کانتینرهای تغییر کاربری شده علاوه براینکه باعث کاهش و صرفه جویی در هزینه های برآورد شده شرکت های حمل و نقلی کوچک می شوند ،بخاطر انعطاف پذیری بالای این محصولات، یک انتخاب مناسب و بهینه  نیز برای مشاغل کاربردی و نوبنیاد هستند.

ادامه مطلب
کانتینر تغییر کاربری آزمایشگاهی
آلاچیق

آلاچیق

آلاچیق فضایی نیمه باز است به منظور استفاده تفریحی در مکان های عمومی و برای استراحت و گذران وقت قابل استفاده است و بخاطر داشتن سقفی محکم پناهگاه مطمئنی محسوب می شود.

ادامه مطلب

کانتینر یا بنا بر تعریف ذکر شده در ویکی پدیا ،مجموعه فضایی مستحکم و امن ،با اسکلت فلزی در اندازه های استاندارد جهانی است که برای بارگیری اجناس و کالاهای متنوع و انتقال این محصولات به اقصی نقاط دنیا مورد بهره برداری قرار می گیرد.در پی پیشرفتهای علم و تکنولوژی،اهداف و کاربردهای آن نیز تغییرات قابل ملاحظه ای داشته و امروزه شاهد مفهوم گسترده و کاربردی تری از کانیترها هستیم.بنابراین به نسبت این تغییرات ،جایگاه و موارد کاربردش تحت شعاع قرار گرفته و در حمل و نقل های دریایی و کشتیرانی بیشتر استفاده می شود.

  • از استحکام کافی و امنیت لازم برخوردار باشد
  • به گونه ای طراحی شود که برای بارگیری و تخلیه مناسب و سریع باشد.
  • متناسب با جایگاه مورد استفاده طراحی و پیاده سازی شود.
  • هماهنگی قابل قبولی بین گنجایش کانتینر و کالاهای ارسالی وجود داشته باشد.
  • کانتینر 20 فوت

  • کانتینر 40 فوت

  • کانتینر سر باز

  • کانتینر تانکری…