کانتینر کانکسی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

کانتینر کانکسی ، از محصولات شرکت دپو کانتین برای مشتریان محترم است. در واقع کانتینریست  که به کانکس تبدیل شده و شامل تخت، کمد، تلویزیون، یخچال و سایر امکانات رفاهی برای استفاده پرسنل در نظر گرفته شده است. بعضی شرایط ایجاب می کند که برای استفاده بهینه و صرفه جویی در هزینه های جاری پروژه ها از این روش استفاده شود. از طرفی بخاطر استحکام بالایی که این سازه ها دارند برای پروژه هایی که امکان سقوط مصالح بر روی آنها وجود دارد مناسب تر است.  

نحوه تبدیل کانتینر به کانکس

تبدیل کانتینر به کانکس ضامن بررسی شرایط خاص و ایجاد تغییرات مناسب در فضای داخل و دیواره های داخلی کانتینر است. طبق توضیحاتی که در پیرامون محصول کانتینر در صفحه مربوطه اش متذکر شدیم ، این محصولات بیشتر برای انتقال و حمل کالاها و اجناس مختلف درتبادلات دریایی و هوایی طراحی شده اند و برای استفاده شخصی و کاربردهای اینچنینی نیاز به اعمال یکسری تغییرات جانبی دارند. در ابتدای امر، تامین نور و جریان داشتن هوا در داخل محوطه برای انجام عمل تهویه هوای مطبوع در اولویت کار قرار دارد، در مرحله بعد باید فکری برای درب این سازه ها کرد و باید دربی متناسب با رفت و آمد انسان برایش درنظر گرفت. از طرفی برای عدم هدررفت انرژی که برای تبادل حرارتی بین فضای داخلی و خارجی ممکن هست اتفاق بیفتد ،از دیوارپوشهای عایق کاری شده برای این امر استفاده می نمایند. در انتها یکسری ایده و کارهایی برای زیباسازی فضای داخل و بیرونی ، بنابر سلیقه و میزان هزینه ای که صاحبان این سازه ها درنظر گرفته اند، میتوان پیشنهاد داد. منجمله تعیین کفپوش مناسب با محل بکارگیری این سازه ها(مدیریتی ، فروشگاهی ، خدماتی ،نگهبانی و…)،نحوه سیم کشی برای خطوط برق و تلفن توسط داکت های استاندارد برای استفاده بهتره کاربران از امکانات مورد نیازشان و …  

مزایای تبدیل کانتینر به کانکس

از مزایای استفاده از کانتینر کانکسی ها و کاربرد تبدیل کانتینر به کانکس ، می توان کاهش هزینه های جاری شرکت ها و مقاومت بدنه بالای(فولادی) کانتینر نسبت به کانکس را نام برد. در مواقعی دیده شده که اشخاص و یا شرکتهایی تعدادی کانتینر در انبار دارند که برای پروژه های قبلی خریداری نموده بودند و در شریط فعلی نیازی به استفاده و نگهداری این سازه ها نیست.بنابراین بهترین و مقرون به صرفه ترین کار برای استفاده مجدد ازین محصولات ایده تغییرکاربری دادن است که بنا بر جایگاهی که باید استفاده شود به کانتینر(کانتینر تغییر کاربری شده) یا کانکس (کانتینر کانکسی) مبدل میشوند. حتی در بعضی شهرها و مناطقی که امکان وقوع حوادث طبیعی مثل زلزله یا سیل بیشتر دیده می شود ، برای اسکان موقت و ایجاد یک فضای امن و مستحکم ، این سازه ها گزینه مناسبی میباشند. ضمن اینکه در بعضی مکانهای ثعب العبور در دل طبیعت که استحکام سازه در اولویت انتخاب مشتریان هست و در صدد کاهش دادن هزینه خود هستند خریداری و تغییر کاربری دادن این سازه ها به محصولات مشابه آنها مثل کانکس ویلایی و استفاده در محیط های کوهستانی و جنگلی ایده خوبی است .و متعاقبا برخی امکانات جانبی دلخواه را بنابه درخواست مشتریان ،میتوانند به محصولات کانتینر کانکسی ها اضافه نمایند.   برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با مسئولان و مشاوران شرکت دپوکانتین تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید.  

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *