کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم

کانکس کمپ مهندسی
زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم بسیار متنوع و گسترده است که این امر سبب شده است افراد به راحتی مدل و نوع مورد نظر خود را از میان کانتینرهای مختلف انتخاب کند. کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم را می توانید قبل از خرید، در وب سایت ما مشاهده نموده و پس از آگاهی از اطلاعات فنی و قیمت آن، اقدام به خرید کانتینر کنید.

کانتینر یکی از پرکاربردترین سازه های مورد استفاده در بسیاری از صنایع از زمان ها گذشته است که بیشترین استفاده از این وسیله در سیستم حمل و نقل جهت انتقال بار از مکانی به مکان دیگر است و همین امر سبب شده است که شرکت های داخلی و خارجی بسیاری به دنبال تولید و طراحی شیک ترین و مقاوم ترین کانتینر ها باشند، تا بتوانند از این طریق رضایت کامل مشتریان و مصرف کنندگان خود را به دست بیاورند. توجه داشته باشید که استفاده از این وسیله دارای مزیت ها و فواید بسیار زیادی است که از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-ایمنی کالا و کاهش ضریب خطر

-سهولت در حمل و بارگیری

-استفاده از تسهیلات تاسیسات بندری

-صرفه جویی در زمان بارگیری

-کاهش هزینه های حمل

بسیاری از افراد از تفاوت حاکم بین کانکس و کانتینر را نمی دانند و در برخی از مواقع کاربرد و کارایی این دو را با هم یکی می دانند، این در حالی است که کانکس ها بیشتر مسکونی و جهت اقامت افراد به کار می رود و کانتینر ها فضای کاملا بسته و برای حمل و انتقال بار و کالا مورد استفاده واقع می شود. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد برخی از کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم توضیحاتی را برای علاقه مندان به این موضوع ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع کانتینر

همان طور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، شرکت های بسیار زیادی به دنبال ساخت شیک ترین و با کیفیت ترین کانتینر هستند و همین امر سبب شده است که امروزه انواع بسیار گوناگونی از این محصول در بازار باشیم. از مهم ترین انواع کانتینرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-کانتینرهای تاشو

-کانتینرها مخزن دار

کانتینرهای پهلو باز

-کانتینرهای حرارتی

کانتینرهای یخچال دار

-کانتینرهای عایق بندی

-کانتینرهای کالای خشک

-کانتینرهای مخصوص حمل گاز فشرده

کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم را طبق فوق به حضورتان معرفی کردیم. شرکت های تولید کننده بر اساس نوع استفاده و کاربرد کانتینر های انواع بسیار مختلفی از آن را طراحی کرده اند که مصرف کنندگان با توجه به نیاز خود می توانند یکی از آن ها را انتخاب کرده و خریداری نمایند. از پرکاربردترین کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم می توان به کانتینر کالای خشک اشاره کرد که از رایج ترین و پرفروش ترین نوع این محصول به شمار می رود.

کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم

انواع کانتینر را به لحاظ نوع استفاده از آن را در بخش های قبلی توضیح دادیم این در حالی است که بسیاری از افراد به دنبال ابعاد و اندازه های این محصول هستند تا بتوانند طبق نیاز خود سفارش خود را مبنی بر ساخت محصولی جدید اعلام کنند. اگر بخواهیم انواع کانتینر های را بر اساس ابعاد آن مشخص نماییم بایستی اشاره کرد که انواع کانتینر بر اساس ابعاد به صورت زیر است:

کانتینرهای 20 فوت استاندارد: این مدل از کانتینرهای با داشتن طول داخلی 9/5 متر، عرض داخلی 35/2 متر، ارتفاع داخلی 39/2 و حداکثر ظرفیت بار 21.770 کیلو گرم از پرکاربرد ترین و بهترین انواع کانتینرها است.

کانتینرهای 40 فوت استاندارد: کانتینرهای 40 فوتی استاندارد نیز دارای طول داخلی 12.03 متر، عرض داخلی 2.35 متر، ارتفاع داخلی 2.39 متر و با داشتن ظرفیت باری 26.780 کیلو گرم از دیگر انواع کانتینرها بر اساس ابعاد است.

هزینه ساخت کانتینر

یکی از رایج ترین سوالاتی که در مورد کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم وجود دارد، هزینه های ساخت آن است. توجه داشته باشید که هزینه های ساخت کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-جنس کانتینر

-نوع کانتینر

-ابعاد کانتینر

-کارایی کانتینر

شما می توانید کانتینر و انواع آن به لحاظ استفاده و حجم را در صفحه اصلی وب سایت ما مشاهده نموده و با توجه به نیاز خود و شرکت خود، یکی از بهترین انواع آن را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *