کانکس آرایشگاه

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۶ تیر ۱۴۰۲

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد کانکس آرایشگاه بپردازیم اگر به دنبال این هستید که کانکس آرایشگاه را خریداری کنید و یا در مورد آن اطلاعاتی را بدست آورید در این مقاله ما را همراهی کنید، کانکس آرایش یکی از انواع کانکس ها است که استفاده تخصصی دارد که برای استفاده در آرایشگاه به ابزارهای خاص و البته کاربردی مجهز شده است اگر به دنبال نصب و راه اندازی این نوع کانکس هستید باید پیش از نصب آن مشاوره های لازم را از افراد متخصص دریافت کنید و همچنین نصب آن را به کسانی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید تا متناسب با نیاز و سلیقه شما باشد.

کانکس آرایشگاه و کاربرد آن

کانکس آرایشگاه از جمله کانکس هایی است که از سازه های جدید محسوب می شود و کاربرد آن متناسب با روز است. همانطور که از اسم کانکس آرایشگاهی مشخص است از این کانکس برای آرایشگاه استفاده می شود. کانکس هایی که با این نام شناخته می شوند از مشخصات و ویژگی های خاصی برخوردار هستند و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل راحتی نصب در مقایسه با سازه های دائمی زودتر آماده استفاده می شوند.

 

کاربردهای کانکس آرایشگاهی از لحاظ مکان

کانکس های آرایشگاهی کاربردهای زیادی دارند، از این نوع کانکس ها در مکان های مختلفی استفاده می شود که از جمله آنها می توانیم به فرودگاه ها، نمایشگاه های بین المللی، ترمینال ها و… اشاره داشته باشیم. محل نصب سازه های آرایشگاهی در این مکان ها باید به گونه ای باشد که همه افراد به آسانی بتوانند به آن دسترسی لازم را داشته باشند و بدون کوچکترین صرف وقتی بتوانند در صورت نیاز از آرایشگاه استفاده کنند. به طور معمول در مجاورت کانکس هایی که برای کاربری آرایشگاهی تعبیه شده اند، فروشگاه های دیگری نیز قرار دارند که به منظور استفاده افراد تعبیه شده اند بیشتر این کانکس ها در ترمینال ها و در مکان هایی که افراد به صورت موقت تردد دارند استفاده می شود تا در کنار رفع خستگی اشخاص بتوانند نیازهای خود را بدون مراجعه به جاهای دیگر برآورده کنند. البته کانکس آرایشگاهی را در مکان های دیگر نیز می توان استفاده کرد.

 

 

ویژگی های کانکس آرایشگاه

به دلیل این که هدف اصلی از ساخت چنین سازه ای مراجعه افراد برای اصلاح صورت و ظاهر است به همین دلیل ضروری است که در طراحی آن دقت بیشتری به کار برده باشد و از طراحی زیبا و خاصی برخوردار باشد. مصالحی که در ساخت کانکس های آرایشگاه به کار گرفته می شود، رنگ هایی که به صورت ترکیبی مورد استفاده است، نورپردازی های انجام شده، محل نصب آن و… در زیبایی کانکس بسیار موثر هستند.

دیوارپوش های کانکس باید به گونه ای باشد که قابلیت شستشو را داشته باشد تا نکات لازم بهداشتی مورد توجه قرار گیرد و به دلیل این که محیط آرایشگری نیازمند محیطی بهداشتی است باید مداوم در آن بهداشت رعایت شود. کانکس آرایشگاه همچنین باید از امکانات دیگری هم برخوردار باشد از جمله این که داشتن فضای انتظار برای مشتریان است، همچنین این نوع کانکس باید روشویی داشته باشد که برای شست وشوی سر و صورت مورد استفاده قرار بگیرد، جاهایی مخصوص برای آویزان کردن وسایل آرایشی، قفسه و… هم داشته باشد.

 

 

طراحی و نصب کانکس آرایشگاه

اگر به دنبال این هستید که کانکس مخصوص آرایشگاه را تهیه کنید، گروه تولیدی ما این نوع از کانکس ها را آماده و به محل مورد نظر شما ارسال می کند و مراحل نصب را نیز انجام خواهد داد. در برخی از موارد ممکن است که سازه های کانکس آرایش از پیش نصب شوند و در برخی موارد هم با توجه به ویژگی های محل مورد نظر شما امکان دارد که نصب سازه ها و تجهیزات در محل انجام شود. محلی که کانکس های آرایش باید نصب شود نیز مهم است باید محل نصب طوری انتخاب شود که مسافران و افراد زیادی در آنجا تردد داشته باشند. بهتر است که این کانکس ها در محلی نصب شوند که دسترسی به آن آسان باشد و بازدید کسانی که به آن نیاز دارند مخفی نماند. در بیشتر موارد از کانکس های آرایشگاه به عنوان آرایشگاه مردانه استفاده می شود در صورتی که مشتری بخواهد از آن به عنوان کانکس آرایشگاه زنانه استفاده کنید باید از فیلترهای غیر مستقیم نیز استفاده شود و به ویژگی های خاص مجهز شود تا حریم مورد نظر حفظ شود. اگر به دنبال خرید این نوع از کانکس ها هستید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشورت های لازم را دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *