کانکس استاندارد

کانکس مسافرتی چرخ دار
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۶ تیر ۱۴۰۲

ساخت و کانتینر و کانکس دارای یک سری اصول است که در صورت رعایت آن ها و انجام کار های مرتبط به ترتیب باعث می شود محصولی استاندارد ساخته شود. کانتینر های استاندارد از سوی سازمان حمل و نقل جهانی ابعاد و جنس مشخصی دارد و باید ویژگی های مشخصی را دارا باشد که بتواند برای حمل و نقل بار و کالا مورد استفاده قرار بگیرد. به چنین کانتینری استاندارد می گویند.

در رابطه با کانکس هم همین قضیه وجود دارد. تفاوت هایی که کانکس دارد مثلا در این است که شما می توانید ابعاد متفاوتی را برای کانکس در نظر بگیرید و یا کانکس مورد نظر شما می تواند معماری منحصر به فرد داشته باشد با این حال کانکس هم استانداردی دارد که باید در ساخت آن رعایت شود.

به طور مثال رعایت استاندارد کانکس می تواند در نوع ابزار و مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن باشد به این ترتیب که اگر از مصالح استاندارد استفاده نشود آسیب پذیری کانکس بسیار زیاد می شود و احتمالا بعد از مدت کوتاهی دیگر قابل استفاده نیست در حالی که یک کانکس استاندارد باید برای استفاده ی مورد نظر کاملا مقاوم باشد. مثلا یکی از استفاده های کانکس در ساخت کانکس ویلایی یا کانکس نگهبانی، کانکس فروشگاهی و … است که با توجه به نوع استفاده باید استاندارد های مورد نظر را داشته باشد.

اگر برای خرید کانتینر و انواع کانکس نیاز به مشاوره دارید می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید. برای این کار کافی است از طریق شماره های تماس و راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر درباره کانتینر در ویکیپدیا فارسی و ویکیپدیا انگلیسی

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *