کانکس تشریفاتی

ابعاد کانکس ویلایی و قیمت کانکس ویلایی
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۶ تیر ۱۴۰۲

کانکس تشریفاتی یکی از انواع کانکس ها است که به صورت حرفه ای طراحی می شود و کاربرد آن با سایر کانکس ها متفاوت است، زمانی که در یک مکانی مراسم های مهم، همایش ها و نشست هایی برگزار می شود به طور معمول برای افراد شاخص محلی را در نظر می گیرند که از کانکس تشریفاتی برای همین منظور استفاده می شود. کانکس های تشریفاتی یک نوع از کانکس های پیش ساخته هستند و از آنجا که قابلیت جابجایی را دارند از آنها می توان در مراسم های مختلف استفاده کرد. با توجه به اهمیت کانکس های تشریفاتی در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد این کانکس ها بپردازیم. اگر به دنبال خرید کانکس مخصوص تشریفات هستید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

کانکس هایی که برای تشریفات مورد استفاده قرار می گیرد در دو نوع ساخته می شوند، یک نوع این کانکس ها یکپارچه هستند و نوع دیگر آنها از بخش های مختلف تشکیل شده اند و می توان به صورت مونتاژ و دمونتاژ آنها را تولید کرد. مهمترین دلیلی که برای استفاده از کانکس مخصوص تشریفات وجود دارد این است که یک جایگاه موقت برای حضور افراد شاخص و معروف در طول برگزاری مراسم ها و همایش است. کانکس تشریفاتی در قیاس با کانکس های معمولی نیازمند امکانات و تمهیدات بیشتری هستند تا مناسب برای جایگاه مهمانان خاص مراسم باشد. از کانکس های تشریفاتی به عنوان کانکس های لاکچری نیز یاد می شود که در دسته بندی کانکس های لوکس قرار می گیرد. طراحی کانکس مخصوص تشریفاتی بسیار با اهمیت است و ساخت آن با توجه به طراحی است که از پیش آماده شده است.

 

کاربرد کانکس تشریفاتی

از مهمترین دلایلی که برای استفاده از کانکس های تشریفاتی وجود دارد این است که در طول زمان برگزاری همایش ها و مراسم ها حفظ جایگاه مهمان های مهم و افراد شاخص ضروری است تا با خیالی آسوده برای حضور در مراسم و سخنرانی آماد شوند. در برخی از موارد به دلیل شرایط جوی از جمله سرما و گرما در مراسم هایی که در محیط های باز برگزار می شود استفاده از کانکس تشریفاتی بیش از پیش ضروری می شود به دلیل اینکه امکان استفاده از وسایل سرمایشی و گرمایشی در این کانکس ها وجود دارد. در گذشته به جای کانکس های تشریفاتی از چتر و حفاظ برای مهمانان ویژه استفاده می شد که چندان رضایت بخش نبود و استفاده از کانکس های تشریفاتی یک گزینه ایده آل برای برگزاری همایش ها و پذیرایی از اشخاص شاخص است.

امکانات کانکس تشریفاتی

با توجه به انتظاراتی که از کانکس تشریفاتی داریم می توان در آن از امکانات مختلفی استفاده کرد. از جمله امکاناتی که می توان در کانکس تشریفاتی استفاده کرد می توانیم به نصب کردن تجهیزات مدرنی اشاره کرد که برای روشنایی به کار گرفته می شود. با استفاده از این تجهیزات می توان نورپردازی داخلی و بیرونی را تنظیم کرد. از دیگر تجهیزاتی که می توان برای کانکس های تشریفاتی استفاده کرد می توانیم به تجهیزات الکترونیکی اشاره کنیم که به منظور باز و بسته شدن درها کاربرد دارد. ضروری است که در کانکس تشریفاتی از دوربین های هوشمند نیز بهره گرفته شود و با توجه به اهمیت حضور افراد شاخص در این نوع از کانکس وجود دوربین های هوشمند ضروری به نظر می رسد. از دیگر تجهیزاتی که در کانکس های تشریفاتی استفاده از آنها لازم و ضروری است می توانیم به استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی اشاره کنیم که باید در انتخاب آنها با توجه به نوع محیط و فضا دقت کافی انجام شود.

ساخت کانکس مخصوص تشریفاتی

در ساخت کانکس های تشریفاتی باید توجه ویژه ای شود چرا که این نوع از کانکس ها با کانکس های معمولی بسیار متفاوت هستند، در وهله اول باید به لوکس بودن آن توجه شود به همین دلیل بهتر است که طراحی اختصاصی و سفارشی کانکس تشریفاتی مورد توجه قرار گیرد تا کانکس مورد نظر شما تمام ویژگی های لازم را داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که در ساخت کانکس مخصوص تشریفاتی باید به آن توجه شود این است که از دیوارها و درهای شیشه ای برای آن استفاده شود تا در هنگام برگزاری مراسم ها هم حضار به آن دید داشته باشند و هم مهمان ها و افراد شاخص بتوانند مراسم را مشاهده کنند. در برخی از موارد به دلیل اینکه تامین امنیت مهمان های ویژه بسیار مهم است سعی می شود که دید شیشه های دیواری محدودتر شود. در ساخت کانکس های تشریفاتی همچنین از نمایشگر و سایر امکانات لازم نیز باید استفاده شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *