5/5 - (4 امتیاز)

کانکس ساندویچ پانل از لوازم ساختمان سازی می باشد که از مواد بسیار نرم و سبک درست شده است که به راحتی حمل و نقل می شوند .

کانکس ساندویچ پانل چیست ؟ انواع کانکس ساندویچ پنل

کانکس ساندویچ پانل از دو لایه تشکیل شده است که در بین لایه های آن یک لایه ی عایق وجود دارد . لایه های عایق به دلیل انعطاف پذیر بودنشان در بین لایه ها به کار گرفته شده است . کشورمان ایران دارای اقلیم ها ی متفاوتی است و باید وسایل ساختمان سازی مناسب با فرهنگ و شرایط آب و هوایی منطقه به کار گرفته شود که ساندویچ پانل های تولیدی شرکت دپوکانتین مناسب با هر منطقه ای تولید و به اجرا گذاشته می شود .
همچنین ساندویچ پانل به گونه ای ساخته شده است که در برابر زلزله مقاوم بوده و چون ایران از کمربندهای فعال زمین لرزه در جهان می باشد به نظر می رسد ساندویچ پانل بیشترین کاربرد را هم اکنون در کشورمان دارد .پلی یورتان موجود در ساختار ساندویچ پانل به مقاومت در برابر خوردگی کمک می کند . ساندویچ پانل هم اکنون جای مصالح سنتی در ساختمان سازی را گرفته است و مناسب ترین گزینه استفاده به جای دیوار های آجری و تیغه های سفالی می باشد . اگر بخواهیم در جاده های بین راهی فوریت های پزشکی و اورژانسی ایجاد کنیم اگر از مصالح سنتی استفاده کنیم زمانبر و هزینه بر بوده هم دوام کمتری دارند به جای استفاده از شیوه های قدیمی از کانکس ساندویچ پانل استفاده می کنیم که اتاقک های از پیش ساخته شده هستند که به نسبت مصالح ساختمانی در حالت تقریبی 50 درصد وزن کمتری دارند و هم با شرایط آب و هوایی هر منطقه هم خوانی لازم را دارند.