کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی
زمان مطالعه: 4 دقیقه

بروزرسانی شده در ۲۴ تیر ۱۴۰۲

انواع کانکس از جمله سازه های پیش ساخته هستند که با قیمت های مختلف به فروش می رسد. از فاکتور های تعیین کننده قیمت انواع کانکس ویلایی، پرسنلی، فروشگاهی و … نوع مصالح مورد استفاده در ساخت است. از دیگر فاکتور های موثر در قیمت انواع کانکس می توان به مساحت کانکس، کارکرد کانکس ها و … اشاره کرد. بهترین راه اطلاع از قیمت کانکس نمایندگی های عرضه مستقیم است.

کانکس پرسنلی

انواع کانکس سازه پیش ساخته کارآمد

یکی از بهترین راه ها برای اسکان موقت یا دائم در جاهایی که امکان ساختمان سازی نیست استفاده از سازه های پیش ساخته است. انواع کانکس با ابعاد و کاربرد های مختلف از جمله سازه های مناسب برای اسکان محسوب می شود. هر کانکس با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای تجهیزات و امکانات مناسب است. در ساخت انواع کانکس از مواد استاندارد و با کیفیت بهره گرفته شده که نتیجه آن عمر مفید بالای این سازه ها خواهد بود.

کانکس های پرکاربرد

امروزه در صنایع مربوطه مدل ها و انواع مختلفی از کانکس های پیشرفته تولید و در دسترس خریداران قرار می گیرد. از این رو می توان متناسب با نوع نیاز و با توجه به کاربرد کانکس ها بهترین این سازه های استاندارد را تهیه نمود.

1- کانکس فروشگاهی

از بین انواع کانکس های کاربردی می توان به کانکس های فروشگاهی اشاره کرد که از بهترین متریال ها ساخته می شود. کانکس های فروشگاهی که به دو صورت ثابت و متحرک در بازار وجود دارد که برای عرضه خدمات و محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از موارد استفاده کانکس فروشگاهی می توان به فست فود فروشی، کافه، سوپر مارکتی و … اشاره کرد.

کانکس پرسنلی

2- کانکس ویلایی

از دیگر نمونه های کانکس پیشرفته کانکس های ویلایی هست که با ابعاد متنوع و با متریال های استاندارد تولید می شود. کانکس های ویلایی هر آنچه برای سکونت موقت و دائم لازم هست را دارا است. همچنین کانکس های ویلایی از تنوع در طراحی داخلی و بیرونی برخوردار بوده و به صورت ضد آب تهیه می شود. اسکلت بندی انواع کانکس از جمله کانکس های ویلایی محکم و یکپارچه هست و از این رو این سازه های پیش ساخته در برابر زلزله مقاوم هستند.

کانکس پرسنلی

3- آشنایی با کانکس پرسنلی

از کاربرد های گسترده کانکس های پیش ساخته استفاده از این سازه ها در صنایع، کارگاه ها، ساختمان سازی و … با عنوان کانکس پرسنلی است. از این سازه های استاندارد می توان جهت اتاق مدیریت، اتاق استراحت پرسنل، اتاق مهندسی، نگهبانی و … بهره برد. در ساخت انواع کانکس از جمله کانکس پرسنلی از مصالح مختلف استفاده می شود که در برابر عوامل طبیعی مانند رطوبت، زلزله و … مقاوم است.
از دیگر کانکس های پیش ساخته می توان از کانکس نگهبانی و سرایداری نام برد که جهت ساختمان های مسکونی، اداری، کارخانه ها و … استفاده می شود. در حال حاضر از انواع کانکس های پیش ساخته به دلیل مزایایی که دارد در سطح گسترده استفاده می گردد.

قیمت انواع کانکس

از نکات مهم جهت خرید انواع کانکس های پیش ساخته مقاوم و استاندارد اطلاع از قیمت فروش این سازه ها است. با اطلاع از کاربرد و قیمت انواع کانکس می شود مناسب ترین این سازه ها را سفارش داد. در حال حاضر کانکس های پیش ساخته از کانس های فروشگاهی گرفته تا کانکس های پرسنلی با تنوع در قیمت تولید و به بازار عرضه می شود.

فاکتور های موثر در قیمت انواع کانکس

در تعیین قیمت انواع کانکس فاکتور ها و عوامل مختلفی مد نظر قرار می گیرد که از آن میان می توان به نوع مصالح مورد استفاده در ساخت این سازه ها اشاره کرد. معمولا در ساخت انواع کانکس از مصالح سبک، سنگین و نیز ساندویچ پانل بهره گرفته می شود که در تعیین قیمت کانکس نقش دارد. نوع ساندویج پانل مورد استفاده در ساخت کانکس، کیفیت تیرآهن، نوع پروفیل و … از گزینه های اصلی قیمت گذاری کانکس هستند.
از دیگر فاکتور های موثر بر قیمت کانکس ویلایی و قیمت کانتینر ابعاد و متراژ این کانکس ها است. قیمت انواع کانکس بر اساس متر مربع تخمین زده می شود. از این رو مساحت و نیز ارتفاع کانکس گزینه مهمی در کاهش و افزایش قیمت کانکس محسوب می شود. همچنین نوع سازه و امکانات موجود در آن نیز در هنگام تعیین قیمت انواع کانکس مد نظر قرار می گیرد.

بهترین راهکار برای کسب اطلاعات موثق در مورد قیمت روز انواع کانکس اقدام از طریق نمایندگی های فروش این تجهیزات است. از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در نمایندگی های فروش کانکس می توان مناسب ترین این تجهیزات را تهیه کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *