5/5 - (1 امتیاز)

استفاده از پلی یورتان در ساخت کانکس : در واقع پلی یورتان نوعی  فوم سبکی است که اکثر منافذ در درون آن بسته شده است  و همین موضوع باعث می شود تا پلی یورتان  به عنوان عایق حرارتی بسیار خوبی در ساخت کانکس بشمار آید . درهر دانسیته دلخواه و مورد احتیاج مشتری پلی یورتان قابل تولید است و در واقع میزان دمای کارکرد آن حداکثر 70 الی 80 درجه سانتی گراد است . امکان رشد باکتری در پلی یورتان وجود ندارد و به بخاطر همین مقاومت بالای که در مقابل  فشار دارند ، آنها در رنج گسترده ای از مصرف های روزانه مورد استفاده قرار داده می شوند  ، محصولات پلی یورتان به صورت فوم با گونه های انعطاف پذیر ، سفت و سخت و تقریباً برابر با اندازه فروشگاهی ، سه چهارم مصرف های  جهانی را تشکیل داده اند .

استفاده از پلی یورتان در ساخت کانکس

فوم معمولاً در هر دو مورد ، پشت سایر متریال استفاده میگردد : در مبلمان خارجی وهمچنین تجاری فوم های انعطاف پذیر پشت پارچه های تودوزی مورد استفاده قرار داده می شوند و در درون دیواره های پلاستیکی و فلزی اکثر یخچال فریزها یا پشت کاغذ ، فلزها و بقیه سطح های مواد در مورد پانل های عایق حرارتی در قسمت ساخت وساز فوم های سخت استفاده میشوند . به همین صورت به منظور قالب گیری، شامل فریم های درب ، هدر های پنجره ، ستون ها ، نرده گچبری شده ، سنگ فرش و غیره پلی یورتان مورد استفاده قرار می گیرند . در واقع رنج گسترده ای از سفتی ، سختی و فشردگی ها(تراکم) را  فرمولاسیون پلی یورتان ها مورد پوشش قرار می دهند .
این طرح شامل :
•    فوم انعطاف پذیر دارای تراکم کم که در لوازم منازل ، تختخواب و صندلی خودرو و کامیون مورد استفاده قرار داده می شود.
•    الاستومرهای دارای تراکم کم که در کفش مورد استفاده قرار داده می شود.
•    پلاستیک های دارای قابلیت انعطاف پذیری که در تسمه و باند مورد استفاده قرار گرفته می شوند.
•    فوم سخت دارای تراکم کم به منظور عایق حرارتی و هسته های RTM مورد استفاده قرار گرفته می شود.
•    الاستومرهای نرم جامد که به منظور ژل پد و غلطک چاپ مورد استفاده قرار گرفته می شود.
•    پلاستیک های سخت جامد که به منظور قطعات ساختاری مورد استفاده قرارداده می شوند.

شرکت دپوکانتین با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا ، اقدام به تولید و ارائه  کانتینر و کانکس ها در طرح ها و اندازه های مختلف برای سلیقه های مشتریان خود کرده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی استفاده از پلی یورتان در ساخت کانکس ومشاوره رایگان ، با متخصصین ما در دپوکانتین تماس بگیرید.