کانکس پیش ساخته، یکی از بهترین روش های جایگزین برای ساخت انواع ساختمان ها اعم از مسکونی، تجاری، فروشگاهی و موارد بسیاری می باشد. در کانکس های پیش ساخته از مصالح سبک و مقاوم استفاده می شود و هم چنین سرعت اجرای سازه ها نیز افزایش می یابد.

از مهم ترین دلایل استفاده از کانکس پیش ساخته، مقاومت بالای مصالح و صرفه جویی از نظر زمانی می باشد. از طرفی دیگر، جابه جایی کانکس پیش ساخته به سهولت امکان پذیر می باشد.

انواع کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته در انواع مختلفی بنا به درخواست و نیازمندی افراد طراحی و تولید می شوند. در این مطلب به توضیح مختصری از انواع آن می پردازیم.

   کانکس پیش ساخته مسکونی

کاربرد این نوع سازه ها برای تمامی افراد و به خصوص افرادی که به سفر علاقه مند هستند و دائما در سفرند بسیار مناسب می باشد. زیرا کانکس پیش ساخته مسکونی دارای امکاناتی مشابه با یک ساختمان مسکونی می باشد و حتی می تواند شما را در برابر شرایط هوایی و یا حوادث طبیعی چون زلزله مصون نگه دارد.

کانکس ویلایی نیز نوعی از کانکس مسکونی به حساب می آید که در انواع مختلف  اعم از ساده تا پیچیده ارائه می شوند. شما می توانید کانکس های پیش ساخته را به راحتی به محل دلخواه انتقال نمایید و از استفاده آن ها لذت ببرید.

این نوع کانکس ها شامل تمامی امکانات رفاهی اعم از اتاق خواب، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و… می باشد. در مقاله ای به طور جداگانه به ارائه توضیحاتی در خصوص قیمت کانکس ویلایی پرداخته شده است که می توانید برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

کانکس مصنوعی-کانکس پیش ساخته-قیمت کانکس ویلایی

   کانکس پیش ساخته فروشگاهی

نوعی از کانکس های خدماتی شامل کانکس فروشگاهی نیز می شود که از نظر امکانات به درستی برای آنها مهندسی و طراحی صورت گرفته تا کاربرد مناسب را در اختیار مشتریان قرار دهد.

این نوع کانکس در مقایسه با کانکس ویلایی و مسکونی در ابعاد کوچکتری تولید می شود و می تواند شامل کاربری های متفاوتی اعم از کیوسک بلیط فروشی، کانکس فست فود، کانکس مطبوعاتی و… باشد.

از آنجایی که از کانکس های فروشگاهی در تایم مشخصی از شبانه روز استفاده می شود، وجود سیستم امنیتی در ساعات تعطیلی فروشگاه احساس می شود. به همین جهت کرکره های برقی جهت برقراری امنیت آنها تعبیه شده است.

همچنین می تواند شامل نورپردازی هایی باشد تا در شب نمای مناسبی به همراه داشته باشد.

کانکس فروشگاهی-کانکس پیش ساخته-کانکس فست فود

   کانکس پیش ساخته چرخدار

از دیگر انواع کانکس های پیش ساخته می توان به کانکس چرخدار اشاره کرد که امروزه با نام کاروان چرخدار نیز شناخته شده اند.

از این گونه سازه ها به عنوان کانکس مسافرتی، کانکس فروشگاهی، کانکس خدماتی، کانکس پلیس راهور و موارد بسیاری استفاده می شود.

لازم به ذکر است که بدانید کانکس پیش ساخته چرخدار به وسیله ی خودروهای باری سبک و خودروهای کِشَنده قابل حمل می باشند.

کانکس چرخدار-کانکس پیش ساخته

   کانکس پیش ساخته دست دوم

امروزه کانکس پیش ساخته دست دوم نیز در بازار موجود می باشد که افرادی از آنها برای مدتی استفاده کرده اند و قصد فروش آنها را دارند. به سبب همین امر، قیمت کانکس دست دوم به نسبت ممکن است به میزان پایین تری به فروش برسد.

اما این نکته نیز قابل تامل است که اگر شما به دنبال یک طرح نو و امکانات اختصاصی در خصوص کانکس مدنظر هستید، احتمال یافتن کانکس دست دومی با شرایط دلخواه شما کمتر می باشد.

همواره به یاد داشته باشید برای بررسی امکانات کانکس دست دوم و سالم بودن، از نزدیک از آنها بازدید نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

کانکس پیش ساخته-کانکس دست دوم

قیمت کانکس پیش ساخته

قیمت کانکس های پیش ساخته بر اساس امکاناتی که برای هریک طراحی و تعبیه شده است، متغیر می باشد. پس به طور کلی می توان گفت با مراجعه به شرکت تولید کننده و ارائه توضیحاتی در رابطه با نوع نیازمندی شما در خصوص کانکس پیش ساخته و امکانات و مصالح قابل استفاده در آن، مشاوران شرکت به شما پیشنهاداتی در خصوص قیمت خواهند داد.

برای اطلاع از قیمت کانکس ویلایی، قیمت کانکس فروشگاهی و خدماتی و انواع دیگری از کانکس ها با مشاورین شرکت دپوکانتین ارتباط برقرار کنید.