5/5 - (2 امتیاز)

خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته : شاید شما هم واژه ی خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته را شنیده باشید ، در این مقاله قصد داریم ، توضیحاتی کلی در راطه با خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته ، نحوه ی ساخت و طراحی آن ها توضیحاتی را ارائه دهیم ، با دپوکانتین همراه باشید….

خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته

هم اکنون دیگر خانه های پیش ساخته یا خانه های کانتینری (Container Houses) فقط به منظور مکانی برای سکونت کارگر های یا دفاتر بصورت موقتی در کارگاه ها به شمار نمی آید بلکه به یکی از بهترین  و همچنین کم هزینه ترین و جذاب ترین خانه ها و دفترهای جهان تبدیل شده اند . به گزارش گروه عکس خبرگزاری دانا (دانا خبر) ، به علت ساخته شدن سریع این نوع خانه ها  و همچنین دارای تنوع بودن اشکال آن ها در بین مردم جهان به سرعت رایج شده و با استفاده از کانتینرهای از رده خارج شده ی بار کشتی ها مردم این خانه های دارای تنوع و زیبا را درست می نمایند .

به عنوان یکی دیگر از علل استقبال نمودن مردم می توانیم بگوییم که دیگر با ساختن  این گونه خانه ها  دیگر نباید نگران کمبود محیط ساخت یا مورد های دیگری همانند گود برداری یا پی ریزی باشیم . به علت مهاجرت و افزایش خیلی زیاد جمعیت در اغلب منطقه ها این روش خونه سازی شروع شد ! ویژگی های پا برجایی دیگری شامل سیستم سرمایش انفعالی ، سیستم آب گرم الکتریکی خورشیدی، بام سبز که  با گیاهان صحرایی پوشیده شده و سیستم آبیاری قطره ای ، تاسیسات با راندمان زیاد و …هزینه احداث این خانه چیزی معادل بر ۱۵۰ هزار دلار است .

ویژگی های خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته

  • از مهمترین ویژگی های خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • هزینه پایین ساخت
  • زمان کم و سرعت بالای ساخت
  • مقاومت بالا در مقابل بلایای طبیعی مخصوصا زلزله و…
  • قابل حمل بودن و انتقال

لازم به توضیح است که خانه های کانتینری یا خانه های پیش ساخته یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین نوع کانکس ها و کانتینر های ساخته شده در شرکت دپوکانتین می باشند، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سفارش محصولات می توانید با مشاورین ومتخصصین ما
در گروه کانکس و کانتینر سازی دپوکانتین تماس بگیرید.