کانتینر آرایشی

دنیای پرکاربرد کانکس
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بروزرسانی شده در ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

کانتینر آرایشی در واقع یک کانتینر تغییر کاربری داده شده است که برای مواقع ضروری و در مکانهایی با شرایط خاص تعبیه شده است.به اصطلاح دیگر، یک آرایشگاه سیار برای آقایان و خانمها ،با امکانات رایجی که مراکز اینچنینی باید داشته باشند، محسوب میشود.در صفحه مربوط به کانتینر اطلاعات مربوط یه کانتینر و تاریخچه ایجادش ذکر شده است .ما نیز در ادامه سعی میکنیم یک توضیح مختصر و اجمالی درین حوزه داشته باشیم.کانتینر یک جعبه فلزی یا سازه هایی با اسکلت مستحکم و امن است که بیشتر برای انتقال کالا و یا محصولات در شرکت های باربری و بازرگانی استفاده می شود. کانتینر یکی از ابزارهای انتقال کالا و محصولات در سیستم حمل و نقل جهانی است،به دلیل گنجایش قابل توجه و مقاومت این سازه در شرایط ویژه محیطی و نفوذ ناپذیری در مقابل آب،بیشتر برای حمل و نقل های دریایی مناسب دیده شده است.شرکت بازرگانی دپوکانتین با چندین دهه تجربه کاری مفیدی که درکارنامه کاریش ثبت شده است،تلاش کرده است با ارائه اطلاعات کاملی از کانتینرها، مشتریان محترم را در انتخاب نوع محصول مورد نیاز کسب و کار خود یاری نماید.  

مزایای کانتینر:

  • از استحکام کافی و امنیت لازم برخوردار باشد
  • به گونه ای طراحی شود که برای بارگیری و تخلیه مناسب و سریع باشد.
  • متناسب با جایگاه مورد استفاده طراحی و پیاده سازی شود.
  • هماهنگی قابل قبولی بین گنجایش کانتینر و کالاهای ارسالی وجود داشته باشد.

همچنین ، در پی پیشرفتهای علم و تکنولوژی،اهداف و کاربردهای کانتینر تغییرات قابل ملاحظه ای داشته و امروزه شاهد مفهوم گسترده و کاربردی تری از کانیترها هستیم.علی الخصوص در چند دهه اخیر، با توجه به تنوع در مشاغل نوپا و کسب و کارهای خرد،بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک برآن شده اند تا با کمترین هزینه ،به نتیجه ایده آل و بهینه خود برای اداره شغل مورد علاقه خود برسند. و با درنظرگرفتن بحث گرانی خرید ملک که همواره دغدغه اصلی بوده ، ازین روی به سمت استفاده مجدد از کانتینرها ترغیب شده اند. کانتنیرهای تغییر کاربری داده شده ، مثل سایر انواع محصولات با توجه به جایگاهی که برای استفاده مجدد در نظر گرفه میشوند دارای آپشنهای ویژه و متناسب با شرایط هستند. کانتینر آرایشی یکی از این نوع محصولات هست که توصیه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات این نوع محصول با ما همراه شوید.

کانتینر آرایشی

کانتنیر آرایشی از خانواده کانتینرهای تغییر کاربری داده شده برای استفاده در بیزنسی جدید میباشد.این کانتینر دارای امکانات یک سالن زیبایی است ، با توجه به اندازه این نوع محصول میتوان چیدمان و وسایل اصلی این حرفه را مطابق با بهره وری خاص آن تعریف کرد.دکوراسیون داخلی این مراکز امری مهم در ترغیب مشتریان برای مراجعه مجدد آنها میباشد. از طرفی برای کسب رضایت حداکثری مشتریان باید به رعایت نکات بهداشتی واختصاص فضای جداگانه برای ارائه خدمات این مراکز توجه کرد.

یکی از دلایل استفاده از کانتینر آرایشی میتوان به آماده بودن و سرعت ایجاد و بهره برداری از مکان بیزینس اشاره کرد.همانطور که میدانیم ساختن بنای تجاری زمانبرهست و نیاز به صرف هزینه فراوان دارد. در ضمن در بعضی شهرها و مکان های جغرافیایی به علت صعب العبور بودن ، استفاده ازین نوع محصولات به علت استحکام و امن بودنشان گزینه مناسبی میباشند.یک نمونه از کاربرد این سازه ها ، در مناطق زلزله زده و یا موارد مشابهی که دچار سانحه و بلایای طبیعی شده اند، میباشد و چون تمیزی و نظافت  جزء نیازهای اولیه ی هر جامعه ای محسوب میشود.بنابراین نیاز به کانتینر آرایشی درین مواقع بیش از پیش احساس میشود.
انواع کانتینر

کانتینرها با توجه به کارایی که دارند ، جایگاه مورد استفاده شان و محموله هایی که مورد بارگیری قرار میگیرند به انواع مختلفی تقسیم می شوند . ما به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم: کانتینر 20 فوت، کانتینر 40 فوت، کانتینر یخچالی، کانتنیر کانکسی، کانتینر تغییر کاربری داده شده برای زیبایی نمای بیرون کانتینر آرایشی ، استفاده از نماهای کامپوزیتی توصیه می شود.نمونه های مشابه این نوع محصولات در انواع مدلها و بیزینس های مختلف ، کانکس های کامپوزیتی هستند.اگرچه میشود با یک انتخاب اصولی و اختصاص بودجه مناسب ، بیشترین بازدهی و خروجی را داشت و این امر با مشورت گرفتن و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان امر امکانپذیر میباشد، مشاوران ما در شرکت دپوکو برای راهنمایی در خدمت شما عزیزان هستند،کافیست با شماره های تماس مندرج در سایت  با آنها تماس برقرار کرده یا به بخش تماس با ما مراجعه نمائید.  

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *